• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Nekdo z klubu? :)
    Muž třikrát hrozil bombou na letišti v Praze :: Letectví.cz :: Letecký informační server
    http://www.letectvi.cz/letectvi/Article77071.html
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: Podle mě jsou to Ulysse Nardin Moonstruck v některé ze svých inkarnací.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    co ma chrenek za hodinky? :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Ale ty by ti byly malý ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    njn, jenom nejlepsi znacka hodinek ever, neni se co divit.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUBANCZ: ty vole ty sou...
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Je fakt, že ty bys s přehledem unosil i pilotky v původní historicky správné velikosti...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: No prave ze na moji pačmáku oraseci nejni moc strizlivejch velkejch hodinek.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN, WOJTYLA: Napoprvé ve mně cuklo, ale pak jsem se koukl, jak jsou velký, a uklidnil jsem se :-) A taky nechápu, co u classy švýcarských hodinek dělá bílá datumovka v černým cifru - Japonci tohle umí poladit i u Seiko pětek za patnáct stovek, tsk tsk tsk...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Pripominaj mi trochu starou lajnu Primu jako dDiplomaty a tak.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Kamo malem jsem je koupil sam:-))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: ses panchart!!! ty jsou fakt pekny... do haje :((( aaaaaaaaaarg.. nenavidim te


    LUBANCZ: hele vypada to naprsoto v poradku, mam teda ten potazenej kuzi a prijde mi to absolutne bez problemu. Tenhle co davas nejsou videt ty co nejsou ve winderech a vubec mi to prijde divny cely. Prijde mi zze bys mel mit neco kam je videt kde budou lezet a dva windery kde se budou natahovat ty ktery nejak hlavne nosis. Na cestu winder nepotrebujes, takze neco sikovnyho na dvoje hodinky bokem.
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: Mně je to tak nějak jedno, člověče...
    Ale jak píše ten OP, dává to smysl a pokud korporaci něco legislativa nezakazuje a plyne z toho zisk, udělá to :-) Ono i ve "Swiss Made" jsou jakási procenta a chytristické definice...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FINSON: A ty bys spíše protestoval, nebo se spíše přikláníš k tomu, že je to založeno na pravdě?
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: Jasně, ono taky protestovat nemá smysl :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FINSON: Já na to narazil jen v jednom vlákně. A tam to tak nějak všichni akceptovali. Kde je pravda, to pochopitelně netuším. ;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: Nesledoval jsem to celé, ale myslím, že tohle je příspěvek, kvůli kterému se na Chronomagu strhla mohutná diskuse hned v několika vláknech :-) Závěrem bylo, že podložené informace nemá nikdo, ani OP na WUS, a tak nějak to vyšumělo...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    A ještě tedy doplnění pro ty, co nešprechují anglicky. ;)

    Mozna jsem to mel prelozit, ne kazdy mluvi anglicky, i kdyz to hlavni je myslim z te tabulky patrne...

    Podle japonskych predpisu je mozne oznacovat napisem "made in japan" i vyrobky z tovaren mimo uzemi Japonska, pokud je plne vlastnena japonci a japonsky pracovnik je i pritomen pri vlastni vyrobe.. takze levnejsi hodinky s timto napisem a oznacenim "J" jsou vlastne taky produkovany v Malajsii, uplne stejne jako "K" hodinky..

    Navic treba i strojek pro drazsi MM300 (puvodni starsi strojek pro GS) je dnes sestavovan roboticky v Malajsii..

    Informace je to od Seiko lidi, ale neoficialni a asi tezko plne overitelna, ale ekonomicky naprosto logicka...

    Takze kdo chce mit uplnou jistotu japonskeho ducha, tak musi jit do Grand Seiko :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam