• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    ARMADILLO: me se libi, hlavne ty cerno sedy a to logo je moc pekny. Trochu bych si musel zvykat na ty rucicky.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BADHORSE: ja je do kose nehodil a obcas si je vezmu


    ARMADILLO: mas o nich vic info? maj pouzdro jak paneraie... nicmene ta minutovka i hodinovka jak z kukacek po babicce se mi taky nelibi
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: pekne ale nejak se mi ta minutovka nezda
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Zajima me Vas nazor na tyhle hodinky:



    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Kdo jeste nosi MVMT? Ja uz je musel hodit do kose...vachrlaty hodinky strasny
    LOOKY
    LOOKY --- ---
    Můj novej přírůstek :)

    GREGI
    GREGI --- ---
    FINSON: dik:)) a dokonce sou fakt bytelny.... Jedny nosim uz rok a nesetrim je, makam v nich padaj mi casto na dlazdicky a furt jako novy;) a kdybyste narazili na nekoho kdo jeste ruco dela hodinky poslete plz odkaz me se nikdo jeste nalezt nepovedlo (mimo toho blazna co udelal uplne celodreveny a chce za ne dve mega) rad se necham inspirovat... ;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GREGI: Paleček za orginalitu! (A zručnost, samozřejmě.)
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak jedny odeme.... Tmavé dámské, tělo ořech, ciferník wenge.



    JAZDA
    JAZDA --- ---
    FINSON: pokusim se zitra :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JAZDA: Krása, gratuluji!
    A prosím o ostřejší foto s větším odstupem z delšího ohniska, pokud možno :-) A trochu zešikma, ať vidím i bok pouzdra :-)
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    diky za rady s vyberem. tady je vysledek. jupi

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    WOJTYLA: done! akorat jsem se tedy ve vyhledavaci na seznamu dozvedel, ze ty linky z emailu pry nebudou fungovat.. :(

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SUBTITLES017: bohuzel... Musis to dat do powerpiontu, vytisknout vyfotit ten obrazek dat do wordu a ten linkovat z emailu...:-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017:

    2014-11-26 21.31.14.png - Disk Google
    https://docs.google.com/file/d/0B4IjiVqUVzcFZkgwaVNtaWdfeFU/edit?usp=docslist_api

    nevim, jestli to uvidíte...
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: jen? Bych cekal vic podle cen novejch:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kapesni IWC se pohybujou od 1200 dolaru vys...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: ok, dekuju. pul milionu fakt stat nebudou :) jestli jo, tak jako bych nic nerek :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: hele byla to vystava starozitnictvi v novomestske radnici.... Uz skoncila a popravde netusim co za antik tam vystavovalo tyhle... Mozna ale najdes na netu seznam prodejcu tak je muzes obepsat.... Ale osobne hadam ze to kolem pul mega bude ne?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: a kde to je? ja si tam pro ne asi zajdu, tohle jsou kapesky mejch snu totiz :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: ceny sem tam moc nezkoumal;) vim ze na to nemam a to staci;D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: nevsiml sis pls ceny u tech IWC?
    GREGI
    GREGI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam