• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    Nejak nemuzu prijit na to jestli se mi tyhle kombinace industrialismu (nardin, dubuis, uboat, tudor) libej nebo ne... :/

    Hublot MP-02 Key of Time King Gold
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Všem Pozdrav z Zurichu. Myslel jsem ze půjdu po památkách ale pak sem se zasekal všude kde to šlo. . ;) oni jsou tak hodný ze se to nedá odmítnout ;)) jo a bydlím v shaffhausenu. Proste paráda pak nahazim fota
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: jakoze tohle vypada fakt super minimalisticky zajimave. dost dobry
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: jo, na tu eink techologii v hodinkach sem hodne zvedavej, by me zajimalo jestli by se to nedalo nejak zkloubit se smartwatchkama, udelat je v nejakym simplified designu a nabidce funkci. vydrzelo by to mrte dlouho.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Sony's e-paper watch is a thing of minimalist beauty | The Verge
    http://www.theverge.com/2014/11/28/7301573/sonys-e-paper-watch-is-a-thing-of-minimalist-beauty
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    ARMADILLO: me se libi, hlavne ty cerno sedy a to logo je moc pekny. Trochu bych si musel zvykat na ty rucicky.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ARMADILLO: jo problem tohohle projektu je, ze je nemas v ruce a pocit z nich muze bejt uplne diametralne jinej nez na obrazkach. Osobne bych do toho nesel ani nahodou. o tom ze maj divny rucicky nemluve.
    je miliarda hodinek podobny cenovy kategorie a zajimavyho vyzoru (treba v chronoshopu, kam se da dojit a vyzkouset si je na ruce) ktery te uspokojej
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    LEXXA: OK

    KALIBAN: Jsou to tyhle. Prave se mi take libi pouzdro, ale ten orloidni typ rucicek mi tam neladi
    The Calligraph Duneshore: An Unexpected Watch by Visitor Watch Co. — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/2018492408/the-calligraph-duneshore-an-unexpected-watch

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BADHORSE: ja je do kose nehodil a obcas si je vezmu


    ARMADILLO: mas o nich vic info? maj pouzdro jak paneraie... nicmene ta minutovka i hodinovka jak z kukacek po babicce se mi taky nelibi
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: pekne ale nejak se mi ta minutovka nezda
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Zajima me Vas nazor na tyhle hodinky:



    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Kdo jeste nosi MVMT? Ja uz je musel hodit do kose...vachrlaty hodinky strasny
    LOOKY
    LOOKY --- ---
    Můj novej přírůstek :)

    GREGI
    GREGI --- ---
    FINSON: dik:)) a dokonce sou fakt bytelny.... Jedny nosim uz rok a nesetrim je, makam v nich padaj mi casto na dlazdicky a furt jako novy;) a kdybyste narazili na nekoho kdo jeste ruco dela hodinky poslete plz odkaz me se nikdo jeste nalezt nepovedlo (mimo toho blazna co udelal uplne celodreveny a chce za ne dve mega) rad se necham inspirovat... ;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GREGI: Paleček za orginalitu! (A zručnost, samozřejmě.)
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak jedny odeme.... Tmavé dámské, tělo ořech, ciferník wenge.



    JAZDA
    JAZDA --- ---
    FINSON: pokusim se zitra :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JAZDA: Krása, gratuluji!
    A prosím o ostřejší foto s větším odstupem z delšího ohniska, pokud možno :-) A trochu zešikma, ať vidím i bok pouzdra :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam