• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    FINSON: Díky, florenc mam cestou do prace, tak ich tam vezmem. Asi nikoho pribehom ako z rozpravky nepotesim a fake to bude, ale nechajme tam tu malú šancu a napätie. :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    MYJKA: Pokud je nedostal od strýčka multimilionáře nebo kamaráda šejka, jsou to na tuty fejky. Zanesl bych je panu Frýdlovi do zlatnictví Janka na Florenci a připravil se na to, že mi může říct, že je nelze opravit, případně že to nemá cenu vzhledem k tomu, že je to fejk za pár stovek. Kdyby náhodou byly pravé, patrně je neopraví a doporučí poslat na opravu výrobci do Švýcarska. Pokud tenhle případ náhodou nastane, tak prosím 1) plno fotek hodinek sem, 2) příběh o tom darování sem a 3) připravte se na čekání na opravu v řádu měsíců a cenu opravy v řádu desítek tisíc korun.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    PHAILO: Hele na 99% to bude fake. On ich od niekoho kedysi dostal, nepoznam celu historiu. Ale su pekne a rada by som mu ich dala opravit.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MYJKA: Netušit jestli mám pravé nebo fakové Paneraie je trochu dost bizar, ne?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Poradite kam v prahe zaniest k oprave hodinky? Muž ma Panerai, netušíme či pravé alebo fake. V každom prípade funguje natahovanie aj hodinky samotné, ale nefunguje nastavenie casu a je na nich urvaná celá ta páčka - dá sa vytiahnuť úplne von.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    Nejak nemuzu prijit na to jestli se mi tyhle kombinace industrialismu (nardin, dubuis, uboat, tudor) libej nebo ne... :/

    Hublot MP-02 Key of Time King Gold
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Všem Pozdrav z Zurichu. Myslel jsem ze půjdu po památkách ale pak sem se zasekal všude kde to šlo. . ;) oni jsou tak hodný ze se to nedá odmítnout ;)) jo a bydlím v shaffhausenu. Proste paráda pak nahazim fota
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: jakoze tohle vypada fakt super minimalisticky zajimave. dost dobry
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: jo, na tu eink techologii v hodinkach sem hodne zvedavej, by me zajimalo jestli by se to nedalo nejak zkloubit se smartwatchkama, udelat je v nejakym simplified designu a nabidce funkci. vydrzelo by to mrte dlouho.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Sony's e-paper watch is a thing of minimalist beauty | The Verge
    http://www.theverge.com/2014/11/28/7301573/sonys-e-paper-watch-is-a-thing-of-minimalist-beauty
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    ARMADILLO: me se libi, hlavne ty cerno sedy a to logo je moc pekny. Trochu bych si musel zvykat na ty rucicky.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ARMADILLO: jo problem tohohle projektu je, ze je nemas v ruce a pocit z nich muze bejt uplne diametralne jinej nez na obrazkach. Osobne bych do toho nesel ani nahodou. o tom ze maj divny rucicky nemluve.
    je miliarda hodinek podobny cenovy kategorie a zajimavyho vyzoru (treba v chronoshopu, kam se da dojit a vyzkouset si je na ruce) ktery te uspokojej
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    LEXXA: OK

    KALIBAN: Jsou to tyhle. Prave se mi take libi pouzdro, ale ten orloidni typ rucicek mi tam neladi
    The Calligraph Duneshore: An Unexpected Watch by Visitor Watch Co. — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/2018492408/the-calligraph-duneshore-an-unexpected-watch

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BADHORSE: ja je do kose nehodil a obcas si je vezmu


    ARMADILLO: mas o nich vic info? maj pouzdro jak paneraie... nicmene ta minutovka i hodinovka jak z kukacek po babicce se mi taky nelibi
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: pekne ale nejak se mi ta minutovka nezda
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Zajima me Vas nazor na tyhle hodinky:



    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Kdo jeste nosi MVMT? Ja uz je musel hodit do kose...vachrlaty hodinky strasny
    LOOKY
    LOOKY --- ---
    Můj novej přírůstek :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam