• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: hledej na ebayji buddhist sandwood braceler, kde to drevo muzes zamenit za jade (nebyt tak krehky tak si poridim neco nefritoveho do kravatove jehly). je tam toho bambilion a pokud netrvas na nabozenskych symbolech tak to muzes mit za par drobnych.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: zalezi na to jestli chces nejaky stribrny naramky..nebo kozeny naramky..nebo koralky apod..ja objednaval i treba z asosu neco pred lety http://www.asos.com/...racelet?q=bracelet&refine=floor:floor_1001¤tpricerange=0-330&pgesize=36
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---

    Hele ja vim ze me asi ukamenujete... ale me se ty naramky na ruce kde jsou hodinky docela libej... dumam neco takovyho pro test poridit. Nicmene fakt jako kurva netusim, kam se po tom podivat. Vsechno co mi dal google jsou hrozny hnusy...

    nepotkali jste s tim nejakej shop?
    VACA
    VACA --- ---
    ARMADILLO: to se mi libi! Otazka je, jak je to ve skutecnosti tlusty a jak to v praxi prekazi ci otravuje.. Ale rozhodne je to imho ten spravnej smer jak by melo reseni smratwatch vypadat..
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja mam hodinky max do 42mm.. ale moje nejoblibenejsi maji vic klasickej rozmer ( 38mm ) a to mi prijde idealni.. cokoliv nad 45 uz je orloj imho
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: mě to přijde jako málo a to mám průměrnou ruku :-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: 46mm mi prijde jako hodne. ale ja mam jen 19cm zapesti tak visjak
    jinak vypadaji velmi zajimave
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    ještě mi padly do oka tyhle :-D ale bůhví co a jak vydrží http://www.armyweb.cz/clanek/vicefunkcni-hodinky-clawgear-mission-sensor
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    COUDAK: never more ...
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: bohužel nemám kde, nasel jsem je pouze na netu, navíc tyhle budou fakt jen na zničení.. na nošení mám krásně stříbrné casia co se jen tak už nesezenou a mám je cca 7 let :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: osahej si je. ma je tu typek v praci a krom toho ze jsou nebetycne osklive jsou i radne poskrabane
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    tak jsem si zas našel něco na co šetřit... hold práce je práce a potřebuju něco kulatého, nezničitelný ho, nelesklyho :-D

    Casio G-Shock GA-100-1A1ER Doprava ZDARMA | Hodinky.cz
    http://www.hodinky.cz/casio-g-shock-ga-100-1a1er.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jako jsou rolexáři, kteří nosí hindu náramky a dokonce i vědí, co ty náramky symbolizují - ale osobně pochybuji, že tu víru opravdu vyznávají, natož aby se jejími zásadami řídili. Na to tady imho taky ostatní naráželi.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BADHORSE: vsak jo :) me to pripomnelo uvodni scenu constantinna jak na krouzku mel sadu nabozenskych symbolu a volil dle vhodnosti :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    LEXXA: nemam duvod vas tady o necem presvedcovat..just sayin..:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BADHORSE: hindu naramek a zidovska rucicka? makes sense :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BADHORSE: koukal jsem na ty fotky v kancelari s kolegou Maisuriou a ten. mi povida ze ty naramky napr ty kulickovy nosi Indosi hinduisti. sam je onaramkovanej docela dost.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BADHORSE: odvrhli světské požitky nechali si jen rolexy a náramky a chodejnsvetem a sirej evangelium:-)))
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a jaky nabozenstvi to ted v tom holywoodu je ze musej mit vsechny koralky s diamantama?...to uz jim nestacej kabalovy cerveny provazky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam