• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PFAUST: jasne. a skodovka za dve mega je ulet... ano ale kdyz ti ji zlevni jen do patku za 750k tak je to uz rozumne... hlavne ze to mam se slevou.
    hodinky vypadaji relativne pekne a kdyz se ti libi tak proc asi ne... mne osobne pripominaji az moc moje prvni(a posledni) swatchky. ale to ze JA s tim mam problem v zadnem pripade neznamena ze TY by sis je nemel kupovat, jen proste zvaz tu cenu a poohlidni se jinde... imho ty hodinky proste tu hodnotu nemaji.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    PFAUST: Je celkem logické držet cenovou politiku než kazit integritu trhu. Navíc obchodníci těžko můžou za politická/makroekonomická rozhodnutí.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    KALIBAN: no přesně, jenom aby to netvrdili jen proto, aby mě nalákali. chápek dost přesvědčeně mluvil o středě, že to jako vypukne :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FINSON: tak ja s tim tady souhlasim
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PFAUST: az budes definitivne rozhodnutej, zkusim sehnat cislo na toho chlappika od kterejch jsem je kupoval ja.


    FINSON: moje staly presne 10k ale uz je to par let zpatky. ty samy ted v koscomu stojej 16700...

    jinak ty ceny me zajimaj jak zareagujou, preci jen tezko prodavaj komisne a za ty co maj na skladu uz ty prachy vyplazli ze jo
    FINSON
    FINSON --- ---
    PFAUST: Chudáci, to mají hodně blbý smlouvy s těma Švýcarama, že s nima takhle zametají ;-) Ale já do toho nevidím, třeba fakt jo... čert jim věř :-)
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    FINSON: no přesně tak, je to vtipné. on celkem přesvědčivě tvrdil, že dostanou pokyn přímo od švýcarů přecenit všechno jedním šmahem. prostě obchodníci jsou svině. ale dobrý nápad, nadhodím mu to. :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    PFAUST: Haha, šmejdi. Výrobci ještě pořádně nevědí, jak zareagují, ale prodejci už přeceňují skladové zásoby, které nabrali ještě se starým kurzem. Uvažovat o nákupu já, tak do něj na tohle téma zareju ;-)
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    FINSON: no hele mě fakt týpek říkal, že budou tento týden přeceňovat veškerý sortiment vzhledem k pohybu kursu franku. nevím, co je na tom pravdy, ale byznys je byznys.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: 10k nestojí u téhle značky ani quartz tříručky, afaik. Holt Swiss Made - bude hůř, daleko hůř.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    KALIBAN: já neříkám, že to je levné, naopak je to ranec. ale koukám se po webech různě a tedy nikde levnější nejsou. v tom kšeftu je mají zlevněné z 18K, což se mi zdá jako cenová halucinace. ale mně se líbí tak, že do nich půjdu. nebo koupě ještě v zahraničí. pokud by měl někdo nějaký tip, klidně uvítám :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PFAUST: 15k je strasne moc... mely by stat tak deset. pak ok. 15 je divne moc teda.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PFAUST: quartz za 15k ? za 150 by byly drahy.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    KALIBAN: díky, no maji je v jednom kseftu za 15k. A prej díky pohybu franku půjdou všechny stroje o 20 az 30 ptc nahoru.. Myslis, ze je to dobra cena? Mne přijdou prudce OK, sportovní a zároveň i k obleku. Pak tam maji ještě zlute ručičky a jiný pasek. Co myslis? ☺
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PFAUST: vzhledem k tomu ze certiny ds podium byly moje prvni hodinky ktery za neco staly, tak mam k ty znacce hodne pozitivni vztah :) otazka jestli nejsou moc preplacany. to je na tobe. jinak co se funknce a noseni tyce jsem naprosto spokojen
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    Ahoj, uvažuji, ze si udělam radost timto kouskem:
    Master Horologer: CERTINA DS Podium GMT Chronograph
    http://www.masterhorologer.com/2013/08/certina-ds-podium-gmt-chronograph.html

    Mate pls nekdo zkušenost? Jak na Certiny pohlizite? Mne se ta značka dost líbí. Diky moc ☺
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Švýcarské hodinky nejsou vodotěsné, spláchla je "tsunami" centrální banky | byznys.ihned.cz
    http://byznys.ihned.cz/...i-centralni-banky?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Kup novou baterku za cca 39kc a pri vymene se podivej jestli nejsou kontakty vizualne zaneseny a kdyztak to ocisti .. Obcas se taky stava ze ta pacicka ktera pridrzuje baterku na miste ma trocu vuli.. Tak ji "ohni" aby byl ten kontakt lepsi.. Obcas u nekterejch typu hodinek se da baterka podlozit kouskem papiru (samozrejme zalezi na konstrukci hodin) aby byl lepsi kontakt.. Pokud to nezabere tak reklamace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam