• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    mně se nelíbily, nelíbí, a asi ani líbit nebudou, i když budoucnost samo neznám, že... nikdy jsem moc nepochopil, co na nich kdo vidí, to už radši plastový g-shocky :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    mne se panerai taky ze zacatku nelibily... ale ted bych je i docela bral, nevim, asi starnu :))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: presne. uplne opacny postup nez ja :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: me z obrazku prisky uplne debilni... nazivo mi prisly jakoze zajimavy, takovej surovej kus kovu.
    pak jsem si je vzal na ruku a totalne sem se zamiloval... presne tohle od hodinek chci.. jsou velky, jsou surovy, ale pritom nepusobej hrube .. nevim jak to popsat... ale fakt nejlepsi pocit na ruce.

    pravda, ja mam vobrovsky ruce...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: mel jsi je nekdy na ruce? muj postoj se docela zmenil. nejdriv se mi tezce nelibily, pak jsem videl par lidi co je nosili v kanclu a nevypadalo to zle. mel jsem je na ruce... a pripadal jsem si jako prvotridni pica. doufam ze nedopadnu podobne s tim ballem co si chci poridit jestli budu hodnej kluk.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja ty paneraie proste chci... jen vim, ze 150k + za ne fakt nedam... ale chciju z nich ..
    i kdyz tenhle styl toho pouzdra mi teda prijde fakt divnej... ale ocividne k naramkum s koralema by byl uplne idealni
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOPIN: nadherny reminek.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LOPIN: ted je sem jdu hodit..bozi :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    The Leatherman Tread: 25 tools you wear on your wrist
    https://www.youtube.com/watch?v=gp8xR07rBH4


    !
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Arnie má ten kolík v ruce. Zatím.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    copak hodinky, ale to co má ten druhej v ruce je ovladač vod elektro análního kolíku co má Arnie v zadku?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Vemte si jak musi mit arnie velky zapesti a stejne mu so ty hodinky velky..fakt vtipny
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Debilní všechno :) Prsten, hodinky i pásek :) no a pokud nejsou u jeho babičky tak ta polička taky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: hruza :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    PFAUST: Aha, takže přece jenom komisní prodej :-) Zajímavé, zajímavé...
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    ještě poslední věc k těm údajně rostoucím cenám. včera jsem se koscomu bavil s bábou, jak je to jako možné a ona říkala, že některé hodinky (zrovna samozřejmě ty, které jsem chtěl) mají od obchodníka pouze vystavené, že je nemají koupení. takže tím mi vysvětlila, proč půjde nahoru všechno zboží nehledě na datum nákupu.. halucinace = realita.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    pokud jde o mou intervenci, mluvil jsem s obchodníkem, který ty certiny dodává přímo do kšeftů (díky moc
    KALIBAN:), bylo mi řečeno, že vzhledem k pohybu kurzu mi je nemůže dát za lepší cenu než v prodejně. takže takhle se reaguje na trhu. prostě to zdražíme. :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PFAUST: tak oni za tyhle penize jdou poridit mechanicky archimedy treba... pokud jsi mechakofil.


    LEXXA: fossil.. fossil, to je presne ta znacka, ktera je pro me "znicim, nesere, ale celkem vypada" zadna mega parada, ale na bezny noseni super... takze mas spravnej pocit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam