• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak se tedy hlásím do klubu:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER: já bych asi nechtěl nosit hodinky který byly nekomu ukradený...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOJTYLA: to klidne reknu , ja jen cekal jestli se nekdo ozve a i kdyby to byla čorka tak co ? plagiaty to bejt nemuzou , sel bych do nich hned

    kdyz jdes od billy po pravy strane na krizikovu tak tesne pred mostem ..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BINARY_PARANOIC: tak v zastavarně mužeš mít jedinou jistotu - všechno co tam je je čorka...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    …a ještě tak mít jistotu, že to není čorka :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER: bezva tip. Este tak tusit ktera zastavarna to je.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Jen tip - na florenci v jedný zastavárně mají luminox RECON pathfinder ....
    normalne stojej 10 a má je tam za 2900 .. jako nový
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdar, hele slyšeli jste někdy něco o Krysterna sklíčku na hodinkách, popřípadě máte ho někdo? V promo údajích říkají, že je to nový materiál bla bla a že může být nejspíš lepší, než safír :-D
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    ted na chronoforu na prodej slintam :-)

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Nevim proc ale vsechny smartwatche jsou festival marnosti.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BEREN: aneb soutez v tom, kdo udela hnusnejsi smartwatche... jakoze funkce dobre, ale proc to musi vypadat takhle strasne nechapu... jeste na tom pidi strapu aby to vyniklo :(
    BEREN
    BEREN --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: to mi zas prijde skoda... spoustu tech hodinek ma nejakej zajimavej pribeh a ma smysl o nich neco vedet a nemit je ciste jen proto, ze se ti libi...
    proto me treba hronze bavej milgausy, nastesti jsou pro me proste maly :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Já teda na značku, její historii nebo nějaký marketingový hovna typu "příběh" atd. seru, je mi jedno, co je napsaný na ciferníku - Panerai, Casio, Timex, Bužumbura, cokoliv... zajímá mě jak hodinky fungujou a jak vypadají. Panerai se mi nelíbí, a nekoupil bych si je ani za 150.000,- Kč, ani za litr.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já už se tady o nich vyjadřoval - tak trochu mě na nich sere jejich původ, ale to by mě musela srát i většina pilotek, tak si to snažím tak nebrat. Po designové stránce jsou OK, velikostí jsou mimo moji ligu a o ceně už vůbec nepíšu, ale mít příležitost, na ruku bych je zkusil, to zas jo...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: na nekom to vypadaji dobre. ale i kdyz jsem je mel na ruku me proste ta znacka neuchvatila.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    mně se nelíbily, nelíbí, a asi ani líbit nebudou, i když budoucnost samo neznám, že... nikdy jsem moc nepochopil, co na nich kdo vidí, to už radši plastový g-shocky :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    mne se panerai taky ze zacatku nelibily... ale ted bych je i docela bral, nevim, asi starnu :))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: presne. uplne opacny postup nez ja :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: me z obrazku prisky uplne debilni... nazivo mi prisly jakoze zajimavy, takovej surovej kus kovu.
    pak jsem si je vzal na ruku a totalne sem se zamiloval... presne tohle od hodinek chci.. jsou velky, jsou surovy, ale pritom nepusobej hrube .. nevim jak to popsat... ale fakt nejlepsi pocit na ruce.

    pravda, ja mam vobrovsky ruce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam