• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Jde o to jaký Constellationy, existujou i docela socka friendly...

    Omega Constellation Chronometer Stell Cal 564 | eBay
    http://www.ebay.com/...ETER-STELL-CAL-564-/221699043889?pt=ES_Relojes_de_pulsera&hash=item339e4af231
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Jde o to jaký Constellationy, existujou i docela socka friendly...

    Omega Constellation Chronometer Stell Cal 564 | eBay
    http://www.ebay.com/...ETER-STELL-CAL-564-/221699043889?pt=ES_Relojes_de_pulsera&hash=item339e4af231
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: To je hezkej cíl. Osobně upřednostňuju ty Constellationy a tam je to s tou dosažitelností pro socky ještě kapánek horší :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SUBTITLES017: Jo, mě se na nich právě líbí i to, že jsou levný. Dobrej další krok dále od mejch Seiko SNK809 :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jen tak koukám a vyskocily na me takovyhle parády a za pěknou cenu... :)

    Omega Seamaster Herren Armbanduhr ca 1960 Handaufzug Stahl | eBay
    http://www.ebay.de/itm/131465328877?redirect=mobile
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BOBASH: ty jsou nejvíc boží
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Starý Seamastery budou moje příští hodinky - až zase dosáhnu nějakýho životního milníku nebo jubilea, nebo prostě začnu vydělávat nějaký peníze a přestanu bejt úplná socka (a budu jen socka), tak si koupím nějaký takovýhle:

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KEITHHSTER: kdyz ho najdeš, tak dej vědět.. :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Mně se strašně líbí právě ty vintage - Constellationy a Seamastery...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KEITHHSTER: na tech tretich myslis? :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: ten pásek na tech prvních omegach musim sehnat ... je lepší jak nato .
    nemá žádný díry a muzes ho kamkoli zapnout , pecka
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: jako mozny to je, mne prijdou fakt zajimavy nafoceny, proto sem z toho usuzoval ten rozdil ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jinak mi prijde ze rolady se drzej vicemene furt stejny designu a kdyz si vezmu treba dva nejznamejsi znacky...rolex..omega..tak od rolexu najdu dvoje/troje hodinky ktery se mi libej zatimco omegy maj krome toho klasickyho portfolia ktery zna kazdej i plno takovejch tech oblekovejch a vintage kousku ktery se mi fakt libej







    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    mě se rolády nelíběj ... ale ta zelená je tak magická + ta sekundovka a celkově se povedli prostě
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KEITHHSTER: oysterky sou myslim nejhezci rolady..ta sekundova rucicka je dokonala :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    iwc sou bozi..ja miluju nejvic tuhle limitku od f.a. jonese









    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: koukal sem na ně v tom švajcu a bída to nebyla ................kurva ! :DDD
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BOBASH: no vsak to je presne ten problem s minimalismem, ne? Ty Rolex nejsou a nikdy nebudou. I sebeobycejnejsi design Rolex orloju bude vzdycky necim preplacanej, protoze pokud ne, tak to uz je ciste jen o tvym vztahu k logu a nazvu, nic jinyho tam uz pak neni :)

    jako srovnavaci priklad bych uvedl drazsi a kvalitnejsi IWC Portuguese 7 Days, ktery jsou naprosto cisty, i kdyz nemaji prazdny cifernik. Tomu ja rikam nenuceny minimal, ktery mit ty prachy, tak je za ne rad necham, kdyz to srovnam se tema klasikama od Rolex, co tu hazel WOJTYLA, tak je to uplne neco jineho.. a to jsou to jeste, dle meho nazoru, hodne stridme Rolexy :)




    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LELI: Ty Explorery jsou snad jediný Rolexky, který bych skoro i chtěl.
    DRAGON: S rolexkama to není ani vyloženě o minimalismu - třeba leliho Datejusty (nebo co to je) docela minimalistický. Ale furt v sobě maj takový to Rolexkový "hele, drahý hodinky, podívej!". Něco jako Mercedes, kterej může bejt "nenápadnej" jak chce, ale furt vytrčuje do světa svojí chromovanou masku s hvězdou.

    A hlavně jsou Rolexky, Mercedes, Ferrari a jim podobný značky prostě obecně uznávaný věci, o kterejch každej ví, že jsou nejlepší. Myslím, že část mýho odporu k nošení rolexek a ježdění Mercedesem je v tom, že je to prostě moc jednoduchý. Každej ví, že S-klasse je nejlepší auto na světě a Rolexky nejlepší hodinky. Ale já si radši koupím Jaguara a IWC, i když jsou třeba objektivně horší, protože mi jde o to "kouzlo", který je dost možná daný částečně tím, že to je něco jinýho než typická volba...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LELI: jo, tyhle Primky jsou celkem pekny :)
    LELI
    LELI --- ---
    milgauss me v realu uplne neoslovil, treba datejust a day-date ano
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam