• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: pises o dvou jazycich tech dnu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Sou to uplne bezny divery

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: aha sorry, to mi nedoslo ze takhle komplikovany mas mechaniky.
    stejne bych zkusil zajit nekam kde seika prodavaji a zjistit jak na to. nebo to vem na nejakej chronosraz
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Sou to automaty proto to musim umet sam.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: ja bych sklapnul kufry a pokud ani googleni po nejakejch forech to neresi, tak dosel do koskomu (doufam ze tam seika maji) i kdyby me to melo stat vymenu baterky nebo tak neco, tak si to nechal ukazat.
    Leda by to taky nevedeli :)
    DOT
    DOT --- ---
    WOJTYLA: jo tak tohle mysterium resim potupne navstevou hodinarstvi. "dobry den mam je nove, nemohli by ste mi je prosim seridit" Takze diky ze se ptas :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Uplne se to tu stydim napsat, ale co uz budu za lamu. Nedari se mi dlouhodobe premluvit moje SEIKA aby ukazovaly spravne datum a den. Kdyz uz ukazujou den i datum spravne tak den ukazujou ne anglicky ale tim druhy jazykem (nemecky?).

    Vzdycky kdyz ukazujou dobre datum a den dopoledne, odpoledne ukazujou druhej den a kdyz odpoledne tak dopoledne maj vcerejsek.

    Zkousel jsem vsechny mozny krouceni o celej cifernik dopredu dozadu pred datumem za datumem nikdo nesmi stat nebo me to bude furt srat....

    Takze bych kolezi uzil jasnej navid jak to zprovoznit. Vzdycky se to nak po par dnech usadi. Pak si vemu na vikend gshocky, v pondeli naridim a do stredy nevim co je za den.

    Haleluja!
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY:Imho to určitě udělají i v nerezu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: To vypadá dobře! Jenom doufám, že to bude kompatibilní i s něčím jiným než s iPhonem :-)
    (Narážím na Casio G-Shocky s BT, které nejdou spárovat s ničím jiným.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ta zlata me tam trochu vadi..radsi bych normalni barvu a modry rucicky :)-
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: na pohled pekny, sice takovej hybrid mezi smartwatchem a normalnima, ale hezky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: to neni spatny..ja zrovna koukam na tohle


    Frederique Constant Smart Watch
    Revoluční novinka, která se bude v nadcházejících letech těšit stále větší oblibě. Chytré hodinky, které vám dokáží říci, jak byl váš spánek kvalitní, vzbudí vás v tu nejhodnější dobu nebo ukáží, jak jste byli během dne aktivní atd. Dnes je to výsada především digitálních a designových náramků, nyní tyto technologie budete moci využívat i v krásném elegantním podání v podobě hodinek vyrobených ve Švýcarsku. Navíc nemusíte hodinky nabíjet každý den, jejich jednoduše měnitelný článek vydrží při denním využívání až 2 roky. Prvotřídní zpracování a materiály, jak je zvykem u "swiss made" hodinek. Firma Frederique Constant, jako jediná, ukázala tyto hodinky nejen na papíře, ale také v plně funkčním stavu na hodinářském veletrhu v Basileji.
    Příchod těchto SmartWatches očekáváme v červnu tohoto roku za cenu
    cca 30.000 Kč.





    LELI
    LELI --- ---
    tohle uz tu bylo?

    Chytré hodinky TAG Heuer budou stát 35 tisíc a vydrží 40 hodin - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...ob_tech_ada#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: no neni..protoze limitky ti na hodnote vetsinou ziskavaj..zatimco "normalni" hodinky ztracej :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Řešit "aby to mělo nějakou historii nebo to byla limitka APOD." je jen o malej stupínek lepší než řešit cenovku :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: v tom mas samozrejme pravdu :) ale treba horni rada, treti hodinky z prave strany by nemusely byt uplne nejhorsi, zbytek se mi fakt nelibi...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOPS: nemyslim si..zlaty rolady uz samy o sobe ukazujou ze ses curak..tak proc je jeste lepit diamantama?...to je jak kdybys vzal jaegery za milion a pul..u nichz kazdej kdo rozumi hodinkam vi ze to nejsou hodinky za pade..ale ty je polepis diamantama...takze si kazdej kdo rozumi hodinkam rekne..to je ale debil.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: takhle to fakt vypada otresne... ale nazivo to treba je lepsi ne ? :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    celou dobu zvažuju esli sem napsat "vždyt je to jen blbej negr" nebo nenapsat abyste si nemysleli že jsem rasista...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam