• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: to neni spatny..ja zrovna koukam na tohle


    Frederique Constant Smart Watch
    Revoluční novinka, která se bude v nadcházejících letech těšit stále větší oblibě. Chytré hodinky, které vám dokáží říci, jak byl váš spánek kvalitní, vzbudí vás v tu nejhodnější dobu nebo ukáží, jak jste byli během dne aktivní atd. Dnes je to výsada především digitálních a designových náramků, nyní tyto technologie budete moci využívat i v krásném elegantním podání v podobě hodinek vyrobených ve Švýcarsku. Navíc nemusíte hodinky nabíjet každý den, jejich jednoduše měnitelný článek vydrží při denním využívání až 2 roky. Prvotřídní zpracování a materiály, jak je zvykem u "swiss made" hodinek. Firma Frederique Constant, jako jediná, ukázala tyto hodinky nejen na papíře, ale také v plně funkčním stavu na hodinářském veletrhu v Basileji.
    Příchod těchto SmartWatches očekáváme v červnu tohoto roku za cenu
    cca 30.000 Kč.





    LELI
    LELI --- ---
    tohle uz tu bylo?

    Chytré hodinky TAG Heuer budou stát 35 tisíc a vydrží 40 hodin - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...ob_tech_ada#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: no neni..protoze limitky ti na hodnote vetsinou ziskavaj..zatimco "normalni" hodinky ztracej :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Řešit "aby to mělo nějakou historii nebo to byla limitka APOD." je jen o malej stupínek lepší než řešit cenovku :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: v tom mas samozrejme pravdu :) ale treba horni rada, treti hodinky z prave strany by nemusely byt uplne nejhorsi, zbytek se mi fakt nelibi...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOPS: nemyslim si..zlaty rolady uz samy o sobe ukazujou ze ses curak..tak proc je jeste lepit diamantama?...to je jak kdybys vzal jaegery za milion a pul..u nichz kazdej kdo rozumi hodinkam vi ze to nejsou hodinky za pade..ale ty je polepis diamantama...takze si kazdej kdo rozumi hodinkam rekne..to je ale debil.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: takhle to fakt vypada otresne... ale nazivo to treba je lepsi ne ? :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    celou dobu zvažuju esli sem napsat "vždyt je to jen blbej negr" nebo nenapsat abyste si nemysleli že jsem rasista...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PHAILO: jop
    LELI: to fakt nekecam..je to proste absence vkusu...je to o tom ze se dostanes do stavu kdy soutezis s jinejma dementama o to kdo ma vic diamantu na hodinkach..takze uz neresis to aby ty hodinky mely nejakou historii nebo to byla limitka apod..ale musis ukazat ze mas vic penez nez soused
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: jako fakt je, ze aspon drzi stejnej styl :)
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: ty tak kecas :-)))

    BOBASH: hele ja to naopak chapu, proc to dela, buduje si tim "svoji znacku", cim vetsi hype kolem nej, tim vic vydela, takze je to svyho druhu investice (bez ohledu na to zda to vymyslel on, nebo jeho manager)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: To je fakt hrozná sbírka.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to uz je proste o tom dat najevo "mam vic nez ostatni"...do takovy situace bych se nechtel nikdy dostat.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Ten chlap fakt nemá vkus. Ale co čekat od idiota, co se živí mlácením lidí a koupil si tři Veyrony.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nevkus.com..mayweatherova sbirka hodinek

    It's all about having choices.. $6.4 million worth (and this is just one case): 8 Audermar Piguets... 8 Rolexs... 2 Aximums... 3 Franck Mullers... 1 Hublot Big Bang King... 1 Rainbow Tourbillon... 1 Piaget Galaxy


    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    zejtra asi neco koupím.... neco svýcarskýho vintage...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BBC - Culture - The most iconic timepieces of the last 100 years
    http://www.bbc.com/culture/story/20150424-nine-of-the-most-iconic-watches
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LELI: Natahovací hodinky jsou jako jezdit veteránem. Asi bych to nechtěl na každej den, ale třeba nějaký vintage oblekovky, který si vezmu jednou za čas (takže i kdyby to byly automaty, musel bych je seřizovat, pokud je nebudu mít v tom natahovacím nesmyslu) mi dávaj docela smysl.

    U veterána mi taky nevadí, že bude mít karburátor a nebude mít klimatizaci.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: tak poskrabani bylo kazdodennim pouzivanim kdy sem se v nich potapel v mori..chodil v nich do fitka..do sauny/virivky..sekal v nich drivi apod..:)..a to zpozdeni bylo tim ze to byly moje prvni drahy hodinky a nikdo mi nerekl ze je musim jednou rocne nekam prinest na serizeni :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ona dost automatu ma jeste tu feature ze se daji natahnout i normalne rucne ( otocenim korunky vetsinou ).

    u automatu mi snad prijde jedina nevyhoda to, ze to kyvadylko samonatahu ma v sobe mini lozisko.. ktery se kazdejch X let zasekne ( ac vydrzi docela dlouho .. tak se proste driv nebo pozdejs musi vymenit a ty hodinky se proste zastavi ). ale pokud clovek dava hodinky do servisu kazdy 3-5 let ( coz je mimojine i doporucenej interval, prikterym se hodinky kompletne rozeberou, vycisti a pri sklaadni se jejich casti naolejujou ruznejma druhama oleju )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam