• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KALIBAN: Uvidíme za 14 dní, je tam navíc roční garance vrácení peněz bez udání důvodu, což by mohlo naznačovat, že hodinky asi budou dobré. :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KYRBI: ze jsou fakt moc pekny a zajimalo by me jak budou fungovat
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Ahoj, co říkáte na tyhle hodinky? :)

    Alcatel Onetouch SM02 Smart Watch Black Doprava ZDARMA | Hodinky.cz
    http://www.hodinky.cz/alcatel-onetouch-sm02-smart-watch-black.html
    DOT
    DOT --- ---
    Tikání z vesmíru | www.kosmonautix.cz
    http://www.kosmonautix.cz/2015/05/tikani-z-vesmiru/
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    WOJTYLA: mam ty samy a princip je jednoduchej. Nastav cas na 02:00 v noci (kroutis rucickama dopredu v case tj. korunkou uplne vytazenou ,tak dlouho dokud ti nepreleze datum na dalsi den), pak nastavis datum (korunka vytazena na pul), abys tam mel spravnej den a pak nastavis cas (vis ze tam mas 02:00 v noci), takhle postupuju ja
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: vždycky si na to vzpomenu když vidim to datum blbě a to vetšinou nemám čas to řešit, tak jsem využil okamžiku v čekárně na voční klinice a poslal dotaz sem...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: tak to ze se tu ptas aniz by jsi se podival do navodu , je situace, ktera me fakt nenapadla... :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: Aha vole! Tak ja to prave delal jako vzdycky prave ve 12
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: http://www.seikowatches.com/support/ib/pdf/SEIKO_4R15_16_35_36_7S26_35_36.pdf akorat u toho Seiko kalibru je koukam delsi to casovy obdobi, kdy nedoporucuji nastavovat datum (Do not change the day or the date between 9:00 p.m. and 4:00 a.m.), ale princip je stejnej jak jsem nize popsal.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: stejnej problem jsem resil asi 14 dni zpet na Orientech Ray :), ktery maj dost podobnej kalibr. Nastavujes ten datum spatne (stejne jako ja nez jsem si precetl navod :)). Idealne nekdy dopo treba kolem 8-9h (tj. ne mezi 11h a 02h kdy se meni datum) si nastav den na aktualni -1 den, pak toc hodinovejma rucickama dopredu dokud se ti nezmeni i datum na aktualni, to je moment, kdy je pro hodinky dopoledne a dalsich 12h nedojde k prehozeni datumu. Pokud to budes delat odpoledne, tak musis protocit hodinovku o dalsich 12h dopredu, abys byl v odpolednim "modu". Ty moje Orienty maj taky dva jazyky, ale kdyz na to nebudes sahat (taky jsem to delal :)), tak po cca hodine se ti to prehodi na ten spravnej.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: Nevyhledal. Jsme na Nyxu. Tady nikdo nic nehleda a hned se pta :-))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: vyjledal sis manual k 7S26?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: pises o dvou jazycich tech dnu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Sou to uplne bezny divery

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: aha sorry, to mi nedoslo ze takhle komplikovany mas mechaniky.
    stejne bych zkusil zajit nekam kde seika prodavaji a zjistit jak na to. nebo to vem na nejakej chronosraz
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Sou to automaty proto to musim umet sam.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: ja bych sklapnul kufry a pokud ani googleni po nejakejch forech to neresi, tak dosel do koskomu (doufam ze tam seika maji) i kdyby me to melo stat vymenu baterky nebo tak neco, tak si to nechal ukazat.
    Leda by to taky nevedeli :)
    DOT
    DOT --- ---
    WOJTYLA: jo tak tohle mysterium resim potupne navstevou hodinarstvi. "dobry den mam je nove, nemohli by ste mi je prosim seridit" Takze diky ze se ptas :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Uplne se to tu stydim napsat, ale co uz budu za lamu. Nedari se mi dlouhodobe premluvit moje SEIKA aby ukazovaly spravne datum a den. Kdyz uz ukazujou den i datum spravne tak den ukazujou ne anglicky ale tim druhy jazykem (nemecky?).

    Vzdycky kdyz ukazujou dobre datum a den dopoledne, odpoledne ukazujou druhej den a kdyz odpoledne tak dopoledne maj vcerejsek.

    Zkousel jsem vsechny mozny krouceni o celej cifernik dopredu dozadu pred datumem za datumem nikdo nesmi stat nebo me to bude furt srat....

    Takze bych kolezi uzil jasnej navid jak to zprovoznit. Vzdycky se to nak po par dnech usadi. Pak si vemu na vikend gshocky, v pondeli naridim a do stredy nevim co je za den.

    Haleluja!
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY:Imho to určitě udělají i v nerezu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam