• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Hlasoval jsem sice pro sundávání, ale není to zase až tak striktní. Doma je sundávám vždy. Nicméně pokud jsem v terénu a spím ve spacáku, tak si je na ruce nechávám. Zvláště pak když je to během chladnějších měsíců zpočátku roku, kdy jsem zjistil, že se hodinky při teplotách těsně nad nulou celkem brutálně zpožďují, zatímco teplo ruky je udrží na standardní odchylce..
    KOUDY
    KOUDY --- ---

    Sundavate si hodinky kdyz jdete spat?

    72 hlasy od 72 respondentů

      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Na tohle dam snad anketu tyjo..ja si hodinky nesundavam ani kdyz jdu do vany (teda pokud zrovna nemam hodinky s kozenym paskem)..ale na spani si nesundavam zadne
      ALTOR
      ALTOR --- ---
      KOUDY: nevypadaj uplne zle. pro chozeni po venku nebo do kanclu proc ne. ale na spani si hodinky sundavam, na behani sou tyhle hodinky navic s kozenym paskem na pytel a na plavani jakbysmet. Takze jako idea proc ne, ale hodne parcialni pouziti.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      za 30k se mi to zda docela super
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Nejkrásnější chytré hodinky mají „mechanický displej“ s ručičkami - iDNES.cz
      http://mobil.idnes.cz/...ob_tech_oma#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
      PHAILO
      PHAILO --- ---
      TEDDYBEDDY: 6200 je všechno, jen ne standardní verze.
      JOPS
      JOPS --- ---
      TOMMY_: tak po tech uz dva roky silham ja :)))
      PHAILO
      PHAILO --- ---
      TEDDYBEDDY: AFAIK submarinery neměly nikdy číslovaný ciferník. Tedy standardně.
      FRANKVFX
      FRANKVFX --- ---
      TEDDYBEDDY: jsou zajimavy, jestli mas rad oystery tak proc ne...
      KOUDY
      KOUDY --- ---


      KOUDY
      KOUDY --- ---
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      PHAILO: Ano, jsem si toho vědom a přiznávám že 100k baků na echt vintage rlx nemám ;) Současný submarinery s ciferníkem ( bez čísel) viz. Tommy níže jsou ale jiný hodinky, kerý kopíruje leckdo a ty mě nezjímaj, nejen kvůli ceně.
      PS. Neví někdo, jak mám vyfotit ty hodiny na ruce bez polarizačního filtru? Ostří mi to furt na sebemenší odlesky ze sklíčka.
      PHAILO
      PHAILO --- ---
      TOMMY_: Jo, ty taky. Ale nezlob se na mě, tohle už není žádná inspirace. Tohle je normální kopie. Byť pravda - aspoň víceméně přiznaná.
      TOMMY_
      TOMMY_ --- ---
      PHAILO: rolex pro chudy jsou tyhle (http://photowatches.eu/albums/kibi/steinhart/Ocean1gmt_2/normal_DSC_9306.jpg) ., ty hnedy jsou o neco sofistikovanejsi a zadnej z "lovcu kopii" si je imho nekoupi..
      PHAILO
      PHAILO --- ---
      TEDDYBEDDY: Ne, je to rolex pro chudé. Na první pohled.
      TOMMY_
      TOMMY_ --- ---
      TWISTRABBIT: strapshop.cz
      TWISTRABBIT
      TWISTRABBIT --- ---
      Pánové, vím, že se to tu řeší čas od času, ale kam na kožený řemínek k hodinkam, cena do litru. Praha
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Umluveno:)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam