• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    How a mechanical watch works
    https://www.youtube.com/watch?v=uGcoIue1Bs8
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KOUDY: KOUDY: Neznam Tvuj vkus a Tve pozadavky, ale obecne prave pro tyto ucely tu mas bohate zastoupenou kategorii vojenskych hodinek, treba od Timex, Traser, Victorinox. Libi se mi mechanicke s "preplacanymi ciselniky", ale pokud chces zejmena odolne, asi bude lepsi Quartz a i s nim spise nejmene funkci.

    Nahore mechanicke, uprostred Q. Dole davam Gshock, ktere bych si pro tyto ucely nebal vzit, ale u Tebe to asi nebude pruchodne.





    PETJU
    PETJU --- ---


    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HE11_KNIGHT: link byl by prosim?
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    HE11_KNIGHT: uvidis kazdopadne moc pekna hracka!
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LOOKASH: No uvidíme .. já prodávam co jsem koupil .. recenzent psal 18 měsícu, suunto píše 12 měsícu .. Takže já za rok napíšu kolik měsícu vydrželi :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    HE11_KNIGHT: no nevim

    mam od Suunta Core a pri obcasnym noseni je to tak za 4-6 mesicu pryc
    (kdyz sem nekde vic venku a pouzivam je primarne i se vsema funkcema tak menim baterku za cca 2 mesice)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JOPS: A co jsem četl recenze po delší době používání, tak jim při běžném používání vydrží baterka 18měsícu. Což není problém u Elementum řady, jelikož má opravdu jenom ty nejzákladnější fce, které jsou zato plně automatické [narozdíl třeba u Core, kde bylo potřeba nastavovat výchozí bod], informace jako Nadmořská výška, atm. tlak sedí naprosto přesně, "out of box".

    Jo a budík je otravnej jak zimnice .. dnes jsem měl pohotovost na telefonu a naspal jsem cca 3 hodiny .. budík mě ráno v 6:00 probral a probral i ženu.. a to už nebyla taková sranda.. Ale za mě tedy velké plus, jelikož to jsou první náramkové hodinky co jsou opravdu tak otravné, dnes pohořel v buzení i Sleepcycle (jestli znáte)..

    Ale taková pitomost co mě neskutečně překvapila .. ty hodinky nemají countdown timer .. což bych si řekl že je jedna z funkcí na kterou se člověk nemusí ani ptát protože by tam automaticky být měla :)

    Jak si jako budu louhovat svůj earl grey???

    Ale jinak tedy jsou plně vyprodukovány ve Finsku (což se asi taky podepsalo na ceně). Ostatní "nepremiove" jsou vyrobeny v číně.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    FINSON: Tušil jsem, že ty to budeš vědět ;) Díky.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MIKLO: Jsou tam oba: Knespl, Majzlík
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Netušíte tady někdo, pod jakým nickem jsou na Chronomagu týpci z Knespl & Majzlík? Vím, že minimálně jeden tam je, ale už jsem zapomněl jeho přezdívku a potřeboval bych s nima něco probrat. Případně díky za tip.
    JOPS
    JOPS --- ---
    Koukam na "Kdo je to" a tam ma Vondracek Panerai ?
    A Bendova ma Rolexky ?
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JOPS: Ale kdeže :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    HE11_KNIGHT: tak to je hezky, ja jsem myslel, ze to v radu dnu :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JOPS: Podle papíru rok:)
    JOPS
    JOPS --- ---
    HE11_KNIGHT: jak dlouho v tom vydrzi baterka ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HE11_KNIGHT: dobry :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Ja myslím ze v pořádku :))

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    HARDCABB: 10ATM by melo bejt prece OK i na plavani...
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Mam ted na zkousku doma http://www.witschi.com/en/group-of-devices/magnetism/teslascope-ii/teslascope-ii.html

    Kdybyste chtel nekdo promerit a odmagnetizovat hodinky, muzu byt napomocen. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam