• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Tzi vole!! :D chlapi!

    víte co je dobrý .. našel jsem je na ebayi za 22k .. ale bůh ví jestli to byly stejný .. ale podle všeho jo .. každopádně už to nemůžu ted dohledat .. ale bylo to na kanadským ebayi...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: no já už začal... jsme na 3,5k:-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    nikdo si je od nej neberte. stlacime cenu dolu, nekdo nakoupi, proda s profitem a pujdem na chronopivo, coz? :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: Samozřejmě .. :) proto mám radost z těch suunto, to jsou hodinky co vypadaj k světu, mají extra fce jako Barometr, výškoměr, kompas a jsou odolné. K hodinkám si vždy vytvořim takové lehké pouto, patří ke mě, je to moje součást. Na ty suunta jsem si dlouho netroufal, ale teď když je mám, už vím že z ruky nepůjdou.

    Takže prostě proto pro mě nemá smysl mít víc jak dvoje hodinky. Géčka si nechám a to jenom z jediného důvodu, prožily semnou toho víc než dost a mam k ním vztah citový, takže proto. Ty Seika jsem měl na ruce cca týden potom několik měsícu smrděli u pana Frýdla v servisu a zjisil jsem po dvou měsících, že mi vůbec nechybí, takže tam fungovalo jenom to první poblouznění, který hned vyprchalo, hodinky jsou to super, ale nevzal bych si je místo Elementum nebo Géček ..

    zaprvé chodim dolovat trilobity - jak Géčka tak Elementům s tím nemají problém ..
    zadruhé používám hodinky jako budík, Géčka mě nevzbudí, Elementum ano .. Seika se o to ani nemůžou pokusit

    pár faktoru, na kterých mi neskutečně záleží.. jelikož mám rád na ruce nástroj, ne okrasu :) Seika byl krásný rozmar, který mi je ale k ničemu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: Chapu to jsou hned troje hodinky:-))
    DOT
    DOT --- ---
    WOJTYLA: koukam furt. Ja mam narocny pozadavky. Chci neco s cim muzu do lesa aniz bych si pripadal ze sem tam omylem a zaroven neco, co si muzu vzit i k mirne formalnejsimu obleceni.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: Mrkni na chronomag do bazaru a udelej si radost:-)
    DOT
    DOT --- ---
    Aspon mate co nosit. Ja mam ted velice zavaznej problem, moje Maurice Lacroix Miros se mi tak prenosily, ze proste chodim bez hodinek. Pripadam si jak nahatej, ale zase trochu lip nez kdyz je mam na ruce. k posrani...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: nosis jen jedny hodinky na vsechny ucely? Ja treba ted nejvic stridam GShocky a Seika. Ale zjistuju ze bych potreboval jedny nejaky mensi gshocky tyhle jsou fakt velky.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: vidíš a tohle já presně neumim :)) vždy když jsem si koupil hodinky .. tak moje "starý" putovaly do světa, nebo jsem je dal otcovi atd .. vždy musim mít jistotu, že se o ty hodinky bude někdo starat :))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: Ja uz mam posledni flek. A tam pribide pristi tejden D4i novo takze budu muset porudit dalsi krabicku:-))

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: myslim ze 10+ hodinek je ideal.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: jak mam ty Suunta .. tak to prostě neumim mít dvoje hodinky .. tím pádem bych měl už troje (páč mám ještě ty svoej Géčka krásný)!! :D

    já bych byl rád aby někomu udělali radost ještě ..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: ja vim. Neprodavej je.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: No aspon min. 4000 bych chtel :)) dyk jsem z nich nechal udelat zase hodinky :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: kamo to je drahy. Myslim ze za ne dostanej tak 3500.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    FINSON: To je v pohode :)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    HE11_KNIGHT: Já bych ti fakt moc rád pomoh', ale když mně se zrovna tyhle tak strašně nelíběj'!
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: Plně funkcni, po servisu.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Tak přece jenom kdyby nekdo chtel, tak nechávám za 5500... :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam