• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DOT
    DOT --- ---
    DOT
    DOT --- ---
    v tom oakley shopu na jiraskove namesti je nemaj?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: tak az budes ve frankfurtu... :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: prave naopak, kamos je ma, ty hodinky na ruce vypadaji stokrat lepe nez na obrazku. A jsou masiv. A kvalitni jako prase. A vubec, tecka ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: asi ti to hovno pomuze ale mel jsem je na ruce kdyz jsem mel layover na fraportu. na fotce vypadaji nadherne ale z meho pohledu tim to hasne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvás, tušíte někdo, kde by se daly (kromě americkýho ebay) sehnat Oakley Blade hodinky? nikde je nemůžu najít. Případně napadá vás někoho, jaké podobné hodinky by se daly za Blady nahradit?
    moc děkuju za případný tipy.

    Oakley Blade



    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    MADCAT: myslím že se s tim srat nemusís, až tohle bude v český pansky mode prohřešek, tak myslím že se můžeme považovat za dobre oblekany národ.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WOJTYLA: ok, ale napsals to tak jako by to bylo nějaký (nepsaný) pravidlo...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MADCAT: nemyslim si že to je neco určenýho.... tim mín já nejsem arbitrem vkusu... jen muj pohled na vec...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WOJTYLA: a tohle určil kdo?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: jinak receno hnede boty/doplnky jsou vyhozene penize. :)

    FRANKVFX: zalezi jak to chces brat. vcera jsem sel v modrych botech, modrych kalhotech a modrem tricku a hodinky jsem nechal na cernem nato jen abych to trosku rozbil. dnes podobne barevna kombinace (akorat kalhoty a kosile zakryvaji tetovani) a opet cerne doplnky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FRANKVFX: mimochodem hodinky na hnedym řemínku jsou k černejm botám přijatelnější než obráceně:-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DOT: ja pri dennim noseni reminek tak tri mesice, pak uz fakt nesel... teda mam na ruce latkovou snurku a ta nejde behem tejdne, nastesti se da prat vyrazne lepe nez reminek na hodinky
    FINSON
    FINSON --- ---
    Výměna řemínku vystěžejkovačem je do minuty. Možná ne napoprvé, ale cvik člověk získá fakt rychle, není to žádná neurochirurgie. A mít víc řemínků k jedněm hodinkám je především zábava :-)
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    FRANKVFX: Asi sem nešika, ale mě to trvá fakt dlouho a není to něco co bych chtěl řešit ráno před odchodem do práce. Zkus to a poreferuj :)
    DOT
    DOT --- ---
    LELI: to mas teda asi nejakej smrdutejsi pot, 5let kozenej a furt byl ok.
    LELI
    LELI --- ---
    FRANKVFX: ono kozeny reminky stejne menis cca co pulrok, protoze se opotrebi, nasaknou potem a smrdi.


    DONDYS: importovat... :-))) este jim muze neco exportovat co? :-)


    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    kouknul jsem na YT video a asi neni co resit. Resil jsem neresitelne, proste bude menit reminky :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Mne to prislo prave neprijatelne, tak jsem se v tom jen utvrdil.. tyhle hodinky jsou prave prvni poradny kousek, ktery si chci kupovat

    Jak dlouho realne trva vymenit si reminky vystezejkovacem? Jestli je to otazka 1-2 minut, tak si to klidne párkrát týdně přehodím.
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    FRANKVFX: Lidi kteří na toto dbají si toho samozřejmě všimnou, a samozřejmě ti nic neřeknou :) předpokládám ale ze pravé tito lidé jsou ti kterým se budeš snažit importovat....

    Myslím ze další reminek to v pohodě řeší, ne?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FRANKVFX: Naprosto nepřijatelné imo :) Ihned dokup hnědýho aligátora, př. causual modrou ještěrku a vystěžejkovač.
    Aligátor • Krokodýl RIOS Brilliant | Řemínky k hodinkám | StrapShop.cz
    http://www.strapshop.cz/rios-aligator/rios-brilliant
    Strukturovaná kůže HIRSCH Rainbow | Řemínky k hodinkám | StrapShop.cz
    http://www.strapshop.cz/hirsch-strukturovana-kuze/hirsch-rainbow
    Vystěžejkovače Vystěžejkovač - nerez ocel | Řemínky k hodinkám | StrapShop.cz
    http://www.strapshop.cz/vystezejkovace/vystezejkovac-nerez-ocel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam