• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MESMIN: v privní instanci bych asi zkusim Volavku v Karlíně a následně ELTON...
    MESMIN
    MESMIN --- ---
    ahojda prosim kdo mi opravi 17 jewels primky rozbity. natahovaci starobyle 28mm prumer asi.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: stezejky maj treba na ty cheapest nato straps normalne po kusech
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: lol/ bral bych 6x22mm. dam ti za to... 2 koruny :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    řikám si že bych koupil náký stěžejky domu ale nacházim zatim jen brutální počty, nebudete nekdo chtít náký?.-))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    doprdele proč potřebuju zas další hodinky? náká nemoc tohle?
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    SHARK: z laického pohledu je to poškrábané jen jemně. S citem se do toho ve volné chvíli pustím
    SHARK
    SHARK --- ---
    KANAREK1: plexi stit na motorce jsem vylestil cifem, pokud to mas hrubsiho razu tak z prvu nejaka brusna pasta na autolaky (tempo) a pak tekutej cif na dolesteni, poripade na uplne dolesteni cigaretovy popel.
    BUNA
    BUNA --- ---
    Jaeger-LeCoultre Memovox-muj sen, automaty s mechanickym budikem

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    zdravím, nevím, zda jsou tu i nějací hodináři, ale třeba poradíte. Mám staré Primky s plastovým "sklíčkem". Dnes jsem se dozvěděl, že když je jemně poškrábané, tak to jde rozleštit. Poradil by někdo jaký prostředek se na to používá a zda se pak leště jen hadrem nebo něčím hrubším/jemnějším?

    Děkuji
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    VACA: Proto asi ta sleva :o)
    VACA
    VACA --- ---
    TEDDYBEDDY: jenom 50metrů?

    "Water Resistance:
    50m / 165ft ( suitable for very light splashing; unsuitable for rain, showering, swimming or diving)"

    :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    RENDALF: svýmu klukovi :)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DRAGON: vypadaj jak damsky, to chces poridit svoji holce?:)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    LELI, DOT: Taky sem s měnil koženej řemen z telecí kůže až po 3 letech, když už byl zevnitř viditelně popraskaný a nechtěl jsem riskovat, že se přetrhne. Ale z venku to na něm nebylo poznat. Rozhodně nesmrděl potem.
    DOT
    DOT --- ---
    DOT: pisou tam sice ze jsou V Celici 4, ale pokud se ted nekdy nestehovali, tak ten obchod byl vzdy v Naplavni na Jiraskaci.
    DOT
    DOT --- ---
    DOT
    DOT --- ---
    v tom oakley shopu na jiraskove namesti je nemaj?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam