• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KERB
    KERB --- ---
    HE11_KNIGHT: tahle je se trpytkama (nejsou moc videt),ale je i ciste bila verze
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KERB: Zdá se mi to, nebo ty čísla jsou fakt se třpitkama?
    KERB
    KERB --- ---
    CROME: o tech jsem uvazoval, nakonec jsem sel do tehle

    koukni na FOSSILy tam by sis mozna mohl vybrat

    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Zdar, nevíte někdo o nějaké speciálce v praze na hodinky Movado? Kdysi mi jedny ukradly, model Museum 0606590, při snaze je znova sehnat nebo alespoň hodně podobné (dárek od rodičů) jsem omylem koupil provedení ve stříbrné místo ve zlaté, tak teď vymýšlím jak to vyřešit a jakákoliv rada by se hodila...

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Dneska velmi špatná zkušenost se servisem Casio (Firma FAST v Říčanech u Prahy).

    Dostal jsem v práci od vedení k narozeniám ProTreky a potřeboval jsem něco ve Fastu, kde mi bylo sděleno že pokud nemám doklad o koupi v ČR tak se se mnou nebudou bavit, doslovně "Informaci máme, ale né pro Vás"
    Zkusil jsem to tedy vysvětlit, ale asi nechápou že se k dárku účtenka nedává a byl jsem tedy za zloděje kterej hodinky asi někde ukradl.

    Když srovnám tuhle firmu třeba se servisem Tissot, tak se mi opět potvrzuje že ikdyž firma umí modely z titanu s hromadou funkcí, opravdu to z ní dobrou firmu nedělá, to až chování k zákazníkům.

    Na druhou stranu v obyčejném krámku s hodinkama ve Štěrboholích mi paní velice pomohla a nic za to nechtěla, a taky mají jeden model co se mi už delší dobu líbí takže si ho rád koupím u nich.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    podle toho k cemu...na volnej cas je hnedej pasek gut...k obleku nebo lezernimu vecernimu obleceni bych bral klidne black x black verzi.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    CROME: mně se taky líbí, měl bych problém z těch tří barevných variant vybrat která nejvíc
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CROME: me se libej hodne, takovy cisty. nevim jak jsou velky, ale tenhle styl si predstavit dokazu, zadny poutovky. ja bych do nich sel
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CROME: trba od boku pac se mi tu desne kouse net
    Seiko 5 21 Jewels Watches SNKK87K1 SNKK87K SNKK87
    http://www.skywatches.com.sg/.../seiko-5-white-dial-mens-21-jewels-watch-snkk87k1-snkk87k-snkk87.htm
    CROME
    CROME --- ---
    LEXXA: nejaky tip? cislicka me taky nebavi, ted mam Casio Twincept a na ten cifernik bez cisel jsem zvyklej
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: bud spatna fotka nebo nevim. ten pasek me nebavi. ale o to vic nemuzu z tech hodinek. myslim ze je budu taky casem potrebovat :)
    CROME: za 55$ je to docela draha sranda a v tom platis urcite z velke casty tu znacku. okolo 60$ uz muzes mit nejake japonstejsi automaty. navic... posledni dobou jsem zacal zastavat nazor ze jsem se ve skole ucil dost dobre na to abych poznaval kolik je hodin bez toho abych musel tam mit cislicka.
    CROME
    CROME --- ---
    Premejlslym ze si poridim nove hodinky, libej se me klasicky jednoduchy designy...(zadna investice na normalni noseni)co si myslite o tehle Timex T2N677?
    Zdaj se me nejaky levny
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja ty omegy asi potrebuju

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Já vím, že jsou prodaný. Ok
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: zaorve jsou prodany zadruhe bily konstelajsny se mi libej vic.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Na chronomagu nekdo prodava vintazni konstelajsny za 16k doprdeleprace. Nemuzu nesmim fuj!

    Omega Constellation Chronometer vintage - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/86501-omega-constellation-chronometer-vintage/
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Tobruky jsou cajk paráda imo. Do 25k byc je bral. http://www.prim.cz/novinky/novinky/limitovani-edice-prim-orlik-ii-tobruk.htm
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: tak predpokladam ze ti jako ambasadorovi nekolikero hodinek daj/zapujcej
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BONGI: cajk. ja na tech hodinkach nevidim nic co by me melo zaujmout. proste tisic lidi, tisic nazoru.
    BONGI
    BONGI --- ---
    LEXXA: Jasne, ja je take nenosim, proste mi vadi, ze porad vyrabeji jen male prumery. Ale na temahle limitkama jsem vahal - delali se jen pro armadni letce jako limitka : http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81671-prim-orlik-zekonova-limitka/#entry1373369
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam