• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BONGI: cajk. ja na tech hodinkach nevidim nic co by me melo zaujmout. proste tisic lidi, tisic nazoru.
    BONGI
    BONGI --- ---
    LEXXA: Jasne, ja je take nenosim, proste mi vadi, ze porad vyrabeji jen male prumery. Ale na temahle limitkama jsem vahal - delali se jen pro armadni letce jako limitka : http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81671-prim-orlik-zekonova-limitka/#entry1373369
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BONGI: nejspise ano. a okej. proste je to o tom ze ta znacka mi nic nerika. ale mne nic nerika ani rolex ani panerai. taky mam rad jaguary co mely jeste koule a s povdekem jsem odmitnul monaka protoze proste jiskra nepreskocila.
    BONGI
    BONGI --- ---
    LEXXA:
    KOUDY: Predpokladam, ze jde o Elton Prim, nikoli MPM (Cina).
    BONGI
    BONGI --- ---
    LEXXA: Prim Sport byly moc pekne hodinky a dodnes neudelaji zadnou ostudu. Akorat, ze jsou na me male. Jak rika Koudy, rozhodne to neni zadna podradna znacka a jejich oblekovky na miru jsou skutecne luxusni.
    BONGI
    BONGI --- ---
    KOUDY: Obrat se na Chronomagu na id Manta, sbira Prim a s firmou dost spolupracuje, treba ti neco rekne vic.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: tak pro me je prim neco jako gaz, volha, lada nebo belomorky. stara znacka ktera je zajimava jen tim ze je stara. neprijde mi ze oni prispeli necim do sveta hodinariny...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    prim bych rozhodne nepovazoval za podradnou znacku..Je to dobra ceska znacka s tradici a muzes si u nich nechat udelat hodinky na miru ktery pak budes predavat ve svy rodine dalsi generaci coz je fajn...Ale zadny hodinky od nich nemam tak nevim jestli by by bylo dobry abych se stal jednim z jejich ambasadoru...ale neco si o nich zjistuju tak uvidime.

    INSEQUI: neni to fake ani spam..:)..to uz sem si overil..je to real.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    INSEQUI: tak koudy je dost uspesny na to aby ho podradna znacka chtela za ambasadora. sice nevim jak je popularni ale mail nic nestoji, ze? :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Takže tomu zatím věří pouze KOUDY :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: divny. mne prisel podobny mail na seiko. neklepal jsem ale bral jsem to jako spam.
    hmm.... asi to dal budu brat jako spam.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: To si nemyslim..tohle je typek z firmy ktera dela pro prim offiko promo a katalog..viz

    http://www.prim.cz/inc/getfile.php?file=36de65154883dc2b12a8aa77886fecb4a536d5ab

    proklepnul sem si ho :)..akorat me se primky nelibej,
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: jj. asi nekdo leaknul data z chronomagu. prislo mi neco podobneho akorat s jinou znackou
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    :)

    Dobrý den,

    vím, že se neznáme, ale poměrně často jsem okolo Vás kroužil na sociálních sítích, tudíž tak nějak tuším co děláte :)

    Aktuálně pracuji na projektu k "obrodě" českých hodinek PRIM ( Elton ) Sháníme posledního - podnikatelského - ambasadora pro společenskou sekci. Zajímalo by mne, jestli byste měl potencionálně zájem se účastnit ambasadorství, protože mám za to, že jste mladý a úspěšný člověk, který má rád hodinky.

    V případě jakýchkoliv otázek jsem na mailu -
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Menili jste nekdo sklicko na naramkovych hodinkach z puvodniho plastovyho na novy "neplastovy"? Resp. prodejce mi tvrdi, ze sklo je verna kopie originalniho produktu, ale vypada to proste hnusne..
    Kdyztak dik za tipy a kontaky na hodinare .)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DRAGON: sehnals je?:)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DOT: věřim
    DOT
    DOT --- ---
    MIKLO: na zivo vypadaj jeste vic k zbliti :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAGON: Tyvole to je kentus teda.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MESMIN: v privní instanci bych asi zkusim Volavku v Karlíně a následně ELTON...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam