• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BOBASH: neřeším :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    MADCAT: To budou čínský primky, podle ceny.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MARTIK: první obrázek se mně nezobrazuje, ale mezi druhejma a třetíma bych jasně volil primky - jsou moc pěkný, a ani jsem vůbec netušil, že podobný hodinky se u nich dají pořídit...
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Ahoj, vybírám hodinky a mám velice povrchní, téměř nulový, přehled o značkách. Potřeboval bych poradit, na jaké značky mrknout. Prosím tedy o radu a o trpělivost, pokud se ptám blbě.

    Cena: 5 000 - 11 000 Kč
    Ciferník: analog
    Funkce: co nejméně, ideálně i bez datumovky, ale zvládnu to s ní
    Řemínek: kožený
    Strojek: nezáleží
    Design: líbí se mi jednodušší ciferníky s bílým pozadím

    Líbí se mi např. tyto (ale odvařenej z nich nejsem, to bych už nějaké koupil a neotravoval tady):
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KOUDY: Založ prosím nový klub:

    Hodinky - Jake nemáte? Jake nechcete? O kterych nesníte? žádné obrazky, bez rady, flame
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Já na ně koukal a taky jsem se rozhodl, že si je nekoupím, vůbec mě neoslovily.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: tak já si je teda taky nekoupim.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: to jsem vazne moc rad ze to vim. A pevne doufam ze kazdej koho taky neoslovej nezavaha a neprodlene nam tu informaci sdeli. Byla by skoda nevedet kdo vsechno si je neplanuje koupit. Co tam mas dal?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: jestli myslis ty quartzky, tak ty me vubec neoslovily
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele na chronomagu jsou Laca pilotky zadara skoro nekdo s menší rukou kupte si to... jsou to 40mm pouzdro na me je to malý...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: skywatches.com.sg, kdybys napsal znacku by bylo z ceho se odpichnout
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Introducing: The MeisterSinger USA Benjamin Franklin Limited Edition — HODINKEE
    https://www.hodinkee.com/blog/the-meistersinger-benjamin-franklin-limited-edition-watch

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: na sunburst (cti GS nebo vintage Alpinisty) nejsou penize takze prozatim enamel.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: ale jo, proc ne, ja bych idealne neco se sunburst cifernikem, mam vsechno s tmavym
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: Ale jako ty semi-skeletony jsou peckovy, za 141 USD na skywatches


    proste pecka! hlavne nemaj zadnou ***** komplikaci, ktera te nuti to pokazdy prerizovat a teta si zvykne :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: moje seiko umi jine veci. :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: tech Orientu? tvl ty sou peckovy, za 109E, tah ok, vypadaj dobre, to logo mi neva a jdou +-2s/den, co vic chtit, to tvoje seiko neumi ;-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: kup si semi-skeletona pokud si na to troufas, zbas se tamty s hnusnim logem a budes mit vystarano :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: jo ! ta luneta je moc fajne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam