• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    HNL
    HNL --- ---
    FINSON: Já osobně ty Číňany řeším jen trochu, spíš mě zaujalo to další info o kroku Swatch Group. Každopádně díky za názory, 40k za hodinky není maličkost, takže to bude stát ještě chvíli počítání...:)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: diky tak ja na to mrknu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: drakoola tu prodaval activite https://www.alza.cz/withings-activite-silver-d2312727.htm?o=2 ..filtruj...a ja vybiral neco na cviceni..spanek..aby to vibrovalo kdyz mi nekdo vola..pripadne vibrovalo misto budiku..ale zase sem nechtel aby to byly hodinky protoze mit na kazdy ruce hodinky uz by bylo moc Rytmusovsky...takze sem sel nakonec do fitbitu s mericem tepu https://www.alza.cz/fitbit-chargehr-black-d2272087.htm?o=10 ..a pokud nelpis na tom aby to byly applovsky hodinky tak bych se vubec nebal tech novejch od samsungu http://www.samsung.com/global/galaxy/gear-s2/
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Ktere z tech novych hodinek, ktere meri aktivitu a spanek jsou nejlepsi? Jde mi o to nastudovat sleep patterny a zkusit sleep hacky.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    FINSON: ty kecky jsou sileny :-D
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: hele klidne at si symbolizuje duhovou vlajku, jasny je akorat to, ze vypada jako kreten.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TEDDYBEDDY: Co když ty boty se šlajfkou a košilí mají symbolizovat trikolóru? ;-)

    OK, OK, vidím, že mě berete vážně, už nebudu provokovat :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FINSON: Ta šlajfka+ košile je k těm keckám špatně. Kdyby měl modrý triko, byl by v tom aspoň nějakej záměr. Takhle to vypadá, že ty boty ukrad. Kdyby šlo o speedmastery prosím, tam nějaký sportovní nato neurazí. A třeba takhle to dopadne, když se na spdm naroubuje kožený nato :) Podobnej impact :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ty boty sou peklo no
    LELI
    LELI --- ---
    BOBASH: pravda, chudak mel i mokry ponozky a suchy nebyly
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LELI: Prosimtě. Šlápnul do kaluže a jiný boty po ruce nebyly, přece nebude v mokrejch polobotkách :)
    LELI
    LELI --- ---
    LELI: ekvinalent treba toho, kdybys prisel do divadla v rybarskejch gumakach. Nebove fleaceovce na predani statnich vyznamenani. Proste jako kreten b
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: no, spatnyho nic moc, akorat na pohled ten kluk na fotce vypada oblecenej jako kreten.
    FINSON
    FINSON --- ---
    No mesh mi k nim moc nesedí, ani jemný ani jiný. Ale asi jim přece jenom ještě pořídím toho nudného krokodýla.
    Nicméně, co je špatného na NATO strapu, teniskách a obleku? :-)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    no me hlavne prijde ze ke strasne malo hodinkam se da nosit jemnej mesh.. a pak mi prijde skoda k necemu takovymu hodit neutralni nato ktery neni nicim zvlasti.. takova navyuzita prilezitost.. ale kazdymu podle jeho chuti :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    FINSON: :))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    asi jako gumový zástěrky na porsche :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BONGI: na druhou stranu ty hodinky sou tak hezky, ze jim slusi i nato :) tak se na to divam ja
    BONGI
    BONGI --- ---
    FINSON: Ja jsem konzerva, takze souhlasim s Tommy. Takovehle oblekovky chteji jemny kozeny reminek nebo jemny tah. U tahu je ovsem potreba mit na vedomi, ze barva kovu urcuje take barvu spony na pasku, manzetovych knofliku a spony do kravaty (popripade dalsich kovovych doplnku).
    Tahle kombinace s Nato mi prijde, jak kdyby sis vzal k obleku tenisky. Da se, ale je to divne vystredni. :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja bych to idealne videl takhle nejak :)
    k temhle hodinkam se mi nehodi osobne nato ale nejaka klasika..



    nebo

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam