• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    GREGI
    GREGI --- ---
    TEDDYBEDDY: design ala cinska mrdka za 2 dolace
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nautilus/ limitka partičky z chronomagu.
    BONGI
    BONGI --- ---
    PETJU: Okamzite se mi vybavilo Vernovo Ocelove Mesto
    PETJU
    PETJU --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRIZDIK: tzn predem ti rikaj "bude vam to na nic zase sahnete po klasikach"; D
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    GREGI: Ale 1500 dolarů je dost, ale někde jsem četl, že po dvou letech můžeš s doplatkem vyměnit za mechanický. To není špatnej nápad.
    GREGI
    GREGI --- ---
    TOMMY_: imho ti zase tak velky nebude... jen ma nekdo malou ruku;)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    GREGI: větší už neměli ?
    FINSON
    FINSON --- ---
    GREGI: Dotyčnému jsou moc velké :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    GREGI: pusobi to na me dost divne. Zvlastne. Spis nelibi nez libi....
    GREGI
    GREGI --- ---


    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    Zrovn akupuju jedny "designerský mrdky" pro slečnu. Když se líbí, tak se líbí.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Momentálne budem mať jedny, v budúcnosti viac. Určite nie automat pretože na to nemám disciplínu. Budú dni, keď si ich zabudnem na stole. Keď sa ešte mobily nesynchronizovali, tak som nebola schopná mať tam nastavený správny čas. OK díky za tipy, vyberiem a pochválim sa.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MART1NKA: pokud ty hodinky nebudes stridat tak je vcelku jedno jestli quartz nebo automat. u automatu se jen naucis jednou tydne si je seridit.
    co se znacky tyce tak se muzes podivat jeste na skagen. delaji nektere damske kousky z keramiky (proc asi?). je to takovy rozumny kompromis mezi designerskou mrdkou na slusnyma hodinkama
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Jo, je fakt, že za 10k už se dá pořídit něco z řady SARB, parádní automaty. Akorát mám pocit, že v ČR si je člověk před koupí moc neosahá.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DOT: Švýcarský jo, Seika jsou v pohodě.
    GREGI
    GREGI --- ---
    FINSON: jako jo ja to fakt chapu! me by jen spis sralo ze mam neco tak krasneho schovaneho za cifernikem;)) pak to pro me ztraci vyznam a radsi "bezudrzbovej" quartz
    DOT
    DOT --- ---
    hlavne v relaci 5-10k sou automaty uz tuplem nesmysl. Tvrzeni ze baterka je na picu je pozerstvi.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    MART1NKA: Pokud chceš švýcary, běž do quartzu a pokud chceš i odolný sklíčko, tak musej mít safír.
    Certina
    Certina - Luxusní značkové hodinky
    http://www.hodinky-svycarske.com/eshop-kategorie-spolecenske-hodinky-damske-certina.html
    Claude Bernard
    http://www.hodinky-svycarske.com/...p-kategorie-spolecenske-hodinky-damske-claude-bernard-swiss.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    Abychom si rozumněli: Já osobně jsem všežravej, učurávám jak z mechanik, tak z quartzů :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GREGI: On ten pocit je imho zatraceně důležitej ;-) Ale nad tím si právě musí popřemýšlet každý sám za sebe...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam