• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MAGUMI: pro inspiraci:
    Kapesní hodinky - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/forum/30-kapesn%C3%AD-hodinky/

    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    WOJTYLA: Nějak mi všechno na kůži vadí. Nemám vyrážku ani alergie, ale irituje mně to. Už jsem takhle pár hodinek někde zapomněl a ztratil. :)

    TEDDYBEDDY: Díky. :) A existují i nějaké modernější kousky?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MAGUMI: jen jsem zvedavej - proč nemužeš nosit?
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Nemáte nějaké tipy na kapesní hodinky? Bohužel nemůžu nosit žádné šperky ani hodinky na ruce, a mé prastaré Omegy by si už zasloužily trochu šetřit, po 120 letech ten strojek už není úplně v kondici. :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja radsi orliky

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    KOUDY: nevím proč, ale tyhle se mi opravdu líbí
    KOUDY
    KOUDY --- ---




    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GREGI: Máš recht, to není žádnej dizajn. Jedeš na lsd hombre neboco?
    GREGI
    GREGI --- ---
    MIKLO: co je na mych poslednich hodinkach designoveho? Proste kulatej tvar nic vic... to neni design...
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    GREGI: mně teda jako designová mrdka přijdou spíš tvoje dřevěné hodinky, ale tak každému co jeho jest :)
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    MADCAT: To je ale blbost, co píšeš. Ti, kteří si je objednávali pri jejich vzniku za ne zaplatili cca 25k. Tahle cena je Dana poptávkou. Dokonce nějaký nadšenec za ne později zaplatil asi 80k
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MADCAT: Taky není důvod, proč by se měly líbit zrovna tobě. Parta českej chrononadšenců vyvinula vlastními silami za vlastní prachy, originální dizajn z kvalitních materiálů s kvalitní technologií a vyrobili to tak, jak nejlíp uměli. Originál na světový úrovni imo.
    Ale můžeš si koupit něco jinýho, třeba tohle http://www.chrono24.cz/patekphilippe/nautilus-chrono-all-rose-gold--id3396526.htm
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TEDDYBEDDY: někdy mám pocit, že když je to dostatečně drahý, tak se prodá všechno. mně se tyhle hodinky teda taky nelíbí...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GREGI: Nevím, domluv se s klukama z chrono coajak. Myslím, že to dávali dohromady dost dlouho a že to nejni z umělý hmoty jaxeš zvyklej z alibaby. Poslední kousek šel do světa za bratru za pade, taxi to přežvejkni.
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/85917-nautilus-le/#entry1465919
    GREGI
    GREGI --- ---
    TEDDYBEDDY: design ala cinska mrdka za 2 dolace
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nautilus/ limitka partičky z chronomagu.
    BONGI
    BONGI --- ---
    PETJU: Okamzite se mi vybavilo Vernovo Ocelove Mesto
    PETJU
    PETJU --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRIZDIK: tzn predem ti rikaj "bude vam to na nic zase sahnete po klasikach"; D
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    GREGI: Ale 1500 dolarů je dost, ale někde jsem četl, že po dvou letech můžeš s doplatkem vyměnit za mechanický. To není špatnej nápad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam