• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    STEPNI_VLK: Moje zkušenost je taková, že hodinky fakt business nedělají. Ale je fakt, že neprodávám X šestky.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Stejně zase skončíme u toho, ať si každý nosí to, co se mu líbí. Na nějaké přiznané či nepřiznané kopírování sere pes.

    Ostatně, já byl nedávno na jednom chrono srazu, měl jsem možnost si na ruce vyzkoušet dvoje rolexky, jedny panerai, nějaké ty londžíny a kupu dalších hodinek různých značek.. a nic, ani záblesk nějakého chtění (a to i kdybych je měl dostat zadarmo). Nakonec mě stejně suverénně nejvíc braly titanové Seiko samurai. Inu, seikokot jako vyšitý.

    Ale hlavně, mně se prostě ty hodinky musí líbit. Jestli kopírují nebo nekopírují nějaké jiné, nebo jestli stojí pár tisíc nebo pár set tisíc je mi srdečně jedno. Na druhou stranu chápu (a také o tomhle jsme se bavili), že když někdo dělá nějaký byznys, tak prostě musí brát v potaz nějaká očekávání protistrany a pak je samozřejmě dobré mít pro úspěšné jednání na zápěstí to, co s oním očekáváním koresponduje, tj. kupř. hodinky značky Rolex..
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VACA: S Tudorem máš pravdu, nevěděl jsem. A docela mě to tedy zklamalo. Tyhle Glyciny jsou teda na hraně, resp. z mého pohledu už za ní.

    TEDDYBEDDY: To máš jako Porsche 911. Je nutné ho (zásadně) měnit, když je dokonalé? A ten design je taky 50 let+
    VACA
    VACA --- ---
    PHAILO: Tudor je ale pokud se nemýlím "sesterská" společnost Rolexu

    PHAILO: Já v tom teda víc vidim Omega Seamaster než Bolex... Ale nijak mě to neuráží:) když si hodinky vyloženě nehrajou na kopie 1/1 tak v tom nevidim problém. Třea takový Glicine Combat sub se mi líběj moc a neprijde mi to jako kopírka...




    Ale já vim, je to podřadnej low-end kerej si hraje na hodinky, navíc se nehodí k manžetovejm knoflíčkům s démanty a masivní vrstvě pomády :D


    Btw a jako ty seamastery vám nepřijdou jako kopírka subů? No možná ne tolik protože maj Omega na ciferníku, svojí cenovku a komerčnim filmovym průmyslem jsou zprofanovaný natolik, že slovo kopie nikoho nenapadne..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    To sou kecy s těma subama. 60 let sterej dizajn a furt za ně chtěj 150-200k +. Imo kucí trochu zaspali dobu. Minulej tejden jsem měl chvíli času, tak jsem byl vočumovat v Pařížský. Nevybral bych si ani za 10x menší cenu. Všecko se blejská jak psí koule. Nejsem pingl ani nedělám do kolotočů. Strojky a pintlich dizajny už umí dnes skoro všichni. Koupil bych si znovu Steiny nebo i klidně Vinoxy i ty Invicty.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já v tom vidím Suby a Seamastery ;-)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    TWISTRABBIT: Nijak nerozporuji, že jich je víc (viz třeba Tudor). A ani jsem netvrdil, že jediné potápky jsou od Rolexu, to by mě vůbec nenapadlo.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    PHAILO: potápek jsou na trhu tuny a myslím, že některý kopírujou submarinery mnohem víc a za mně teda rozhodně neplatí, že jediný potápky jsou ty od rolexu
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SHARK: Já vím, ale já prostě mám rád značky, které jdou svou vlastní cestou. Nejde o to, jestli stojí 5 nebo 500 tisíc, líbí se mi invence. A tohle je prostě pro mě kuře a lá bažant podle Ládi Hrušky.
    SHARK
    SHARK --- ---
    PHAILO: Kdyz ja potreboval hodinky s kterejma muzu jit plavat do more, moje stare swiss military vydrzely 8 let, ted jiz neudrzi ani 10atm, s mojim zachazenim bych drahe hodinky znicil behem 5ti let, tady me to tak bolet nebude
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SHARK: Já v tom prostě vidím ty suby :-/
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK
    SHARK --- ---
    Tak jsem si udelal k vanocum radost, polovicka zaplatila, ten Lumi cifernik je uzasnej, jinak prumer pouzdra 47mm

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja ty vintage omegy proste potrebuju

    Four Watches Used In The Filming Of Mad Men, For Sale At Christie's New York
    https://www.hodinkee.com/articles/mad-men-watches-for-sale-at-christies
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Ted jsem narazil na jednu vtipnou fotku, když jsem se dostal v praci dostal k jedné vyrocce. Hodinky LLD

    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Za zkoušku nic nedám (v balení byl taky). Jen ho musím nechat zkrátit, protože nosím jen nato strap.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Možná nějakej pohodlenej silikon
    www.ebay.com/itm/20mm-High-Quality-Blue-Silicone-Rubber-Sport-Diver-Watch-Band-Strap-rs2001-/360848067310?hash=item5404388aee:g:hPsAAOxyVLNS6HtI
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja bych to taky nechal a nemenil tah
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ADDALBERT: nechat na tom strapu je to super...
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    KALIBAN: Tady je jedna fotka ted cestou do práce. Přijde mi, ze uz je fakt čas na tah.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ADDALBERT: jako ty jsou fakt skvely, pripominaji mi radio z mladi nebo tak neco, plus jim ten strap hrozne slusi teda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam