• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    PHAILO: konecne hodinky presne pro me!
    CROME
    CROME --- ---
    PHAILO: to jsem cely ja :)
    nicmene pokud mate nekdo tip jak to sem dostat budu vdecen
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    CROME: No já ti to samozřejmě neberu, ale tohle mi přesně pasuje k tlustému ajťakovi v propocené hawaiské košili a kraťasech, který to ve svých 45 letech dostal od maminky, se kterou samozřejmě bydlí :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PHAILO: to je presne to, co sem si na tu fotku rekl, tohle se nekomu muze libit? :)
    CROME
    CROME --- ---
    PHAILO: jasny, futureretro :)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    CROME: To se ti fakt líbí?
    CROME
    CROME --- ---
    LEXXA: vyprodano a samozrejme se daj koupit za dvounasobek na Ebayi
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CROME: joma? seiya? co jsem cetl na chronomagu staci se domluvit po mailu a nic neni nemozne. jinak tyhle jsem (TUSIM!!!) videl bud na skywatches nebo creationwatches.
    CROME
    CROME --- ---
    Tak tyhle fakt chci, bohuzel Japan only, nejste nekdo v Japonsku? :(
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    NAGASAWA: nektery se mi hodne libi :) .. skoda ze na ne nemam .-(
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Star Wars: Imperial Pilot | Nixon Watches and Premium Accessories
    http://www.nixon.com/...aign=christmas-starwars-fb-eu-display&utm_medium=display&utm_source=facebook
    FINSON
    FINSON --- ---
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    FINSON: chápu, ale když je trochu potůníš, tak máš pěkný jakože Blacpainy:-)



    FINSON
    FINSON --- ---
    HORKY_KAFE: Ne ne ne, jedině stříbrný. Na žlutý zlato já nejsem. Začínají se mi líbit ty modrý Luckyho dědy :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BOBASH: asi lucky ma pravdu a jsem zahorkly a skodoliby uz te. nicmene souhlasim. dostat petky od koholiv v rodine bez toho aby to se mnou konzultoval tak mi to udela nesmirnou radost. ne protoze jsou za dva-pet-deset-cokoliv ale protoze si nekdo vsiml co nosim na ruce.
    LUCKYBSD: docela by me zajimalo co budu rikat za rok. :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LEXXA: U normální rodiny, která se neskládá z hodinkovejch nadšenců nebo milionářů, jsou hodinky za bůro výjimečnej dárek. Navíc zrovna automaty od Seika myslím nemůžou urazit nikoho, ani nadšence.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: to uz ses ostatne ted :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: ja bych se fakt chtel dozit 70ti a k narozeninam dostat cokoliv tak je vydedim protoze budu senilni a skodoliby dedek.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: ne tohle vzniklo tak, ze mama volala: "hele jaky hodinky za litr?", tak jsem ji rikal, ze zadny, ze neco vyberu za ni a za sebe. Deda doted mel myslim nejaky Vostoky. Kdyby deda mel Rolady, tak asi Seika nebudou uplne vhodny, to je jasny... To sou postrehy fakt ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BOBASH: to nepopiram. pred casem mi hodinky za trojku prisly jako hodne moc ulet. nicmene kdybych chtel nekomu v rodine k tak velkemu jubileu dat neco tak bych se snazil aby dostal neco vyjimecneho.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    KALIBAN: Chápej, mně je to jedno. Jeremy v nějaký vtipný analogii k drahýmu autu prohodil, že jsou to stejně vyhozený prachy jako za rolády a že normální lidí kupujou Casia, nažež mu ostatní přitakali. Tak ty uvedený asi nosí ale nekupoval je, což imo dává smysl.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LEXXA: V normální rodině jsou hodinky za pět tisíc FAKT DRAHÝ hodinky. I moje SNK809 za dva a půl (který jsem btw dostal ke třicetinám), jsou obecně vnímaný jako relativně drahý hodinky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam