• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: pri pohledu na ten screenshot bych si tim nebyl uplne jistej, jestli se to tak da nazvat... :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SEVIK: hodinky?
    SEVIK
    SEVIK --- ---
    Nevěděl byste někdo zkušenější, co má na ruce Petr Čtvrtníček v seriálu Monte Carlo, prosím?



    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: tamhle omega modelum moc nerozumim.. ale obecne se daji stary omega oblekovky poridit i levnejs.. ale pokud se ti tyhle libi tak do nich bez.. .. nejakou zasadni hodnutu nemaji ( a asi ani mit nebudou ) .. ale jsou fajn
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    http://vi.raptor.ebaydesc.com/...emDescV4&item=272062474866&category=31387&pm=1&ds=0&t=1449782574186

    myslíte, ze je rozumne je kupovat za cca 12tis(měl bych slevu..)?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: po meduze jsem sel dlouho a akvizice se povedla.
    dalsi meta je 3002 jumbo. ale jedine v slusnem stavu jsou nad cenou kterou jsem ochoten za ne dat. a pak uz 007 nebo 773 a hrat si.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Znám, vybral bych si.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: prometheus
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: videl jsem jedny na WUS za $1800.
    prusvih je v tom ze je to:
    a) seiko
    b) 1/500 serie.

    pravda, na ruce ted nosim 1/35 ale je to mikrobrand tak se nikdo z toho neposere.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Tipuju tak 3.500 USD min. I běžná verze je raritka, takže ty PO by za to určitě byly.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Haha, lanďáky-limitka. To bude tak za bůra baků neli? Pokud se daj vůbec sehnat. Za to sou Omegy PO v titanu.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAGON: Džízs! Tak teď už je potřebuju taky.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    WOJTYLA: :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BYZSKO: aha tak už vim... no nic:-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BYZSKO: ty totiž nutně potřebuju...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BYZSKO: co to je za Seika?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: moc hezke
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    LEXXA: vychrtlej už asi nikdy nebudu, vlastník Panerai už vůbec ne, to bych ještě musel vrátit hodně flašek od piva, zato ta p*ča by mi šla. Což má ostatně i svoje výhody, můžu v klidu nosit Šteiny a naparovat se u toho jako největší vintage Rolex collector.
    Nejlepší zlatoručky od Seika jsou stejně tyhle:
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Nez se na me snese vlna kritiky, tak bych chtel jen podotknout, ze jsem se zatim potapel jen jednou a to kdyz jsem u babky jako malej omylem zahucel do septiku. V te dobe jsem ovsem nosil takovy ty hodinky s kockou na cifru, co tam misto vterinovky dokola behala mys.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Nebo taky k nicemu, protoze lunetu uz nikdo nepouziva :-) Prvnich patnact nebo dvacet minut je na nekterych lunetach deleno po minutach a pak uz po peti minutovych intervalech udajne kvuli presnejsimu stopovani dekompresnich zastavek. Jsou dva zpusoby nastaveni lunety, bud nastavim na minutovou rucku sipku a sleduju cas od zahajeni ponoru a nebo nastavim cas, ktery chci byt pod vodou, treba ctyricet minut, proto nastavim na minutovou rucku dvacitku a sipka znaci konec ponoru. V tom druhem pripade teda tipuju ze cervena zona zvyraznuje dobu za limitem, kdy uz mam byt davno venku. Luneta je pak jednosmerna proto, ze kdybych si do ni omylem drbl, tak mereny cas ponoru zkratim a ne prodlouzim. Ale treba kecam blbosti, nejaci potapeci tu driv byli, tak se to ostatne brzo dozvim :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam