• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tyhle Poljoty se mi libi. Sice je nevidim jako inzerovane oblekovky, ale jinak ano.
    Poljot Strela 24 - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/91248-poljot-strela-24/
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TEDDYBEDDY: jsou nádherný, diky.. :) ja uz kuva ty vintage omegy resim jak dlouho.... uz je budu potřebovat pořídit někde.. :)
    SEVIK
    SEVIK --- ---
    DRAGON: Na Chronomagu říkají že Alexandre Shorokoff, ale tam se mi je nedaří dohledat....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: pri pohledu na ten screenshot bych si tim nebyl uplne jistej, jestli se to tak da nazvat... :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SEVIK: hodinky?
    SEVIK
    SEVIK --- ---
    Nevěděl byste někdo zkušenější, co má na ruce Petr Čtvrtníček v seriálu Monte Carlo, prosím?



    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: tamhle omega modelum moc nerozumim.. ale obecne se daji stary omega oblekovky poridit i levnejs.. ale pokud se ti tyhle libi tak do nich bez.. .. nejakou zasadni hodnutu nemaji ( a asi ani mit nebudou ) .. ale jsou fajn
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    http://vi.raptor.ebaydesc.com/...emDescV4&item=272062474866&category=31387&pm=1&ds=0&t=1449782574186

    myslíte, ze je rozumne je kupovat za cca 12tis(měl bych slevu..)?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: po meduze jsem sel dlouho a akvizice se povedla.
    dalsi meta je 3002 jumbo. ale jedine v slusnem stavu jsou nad cenou kterou jsem ochoten za ne dat. a pak uz 007 nebo 773 a hrat si.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Znám, vybral bych si.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: prometheus
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: videl jsem jedny na WUS za $1800.
    prusvih je v tom ze je to:
    a) seiko
    b) 1/500 serie.

    pravda, na ruce ted nosim 1/35 ale je to mikrobrand tak se nikdo z toho neposere.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Tipuju tak 3.500 USD min. I běžná verze je raritka, takže ty PO by za to určitě byly.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Haha, lanďáky-limitka. To bude tak za bůra baků neli? Pokud se daj vůbec sehnat. Za to sou Omegy PO v titanu.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAGON: Džízs! Tak teď už je potřebuju taky.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    WOJTYLA: :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BYZSKO: aha tak už vim... no nic:-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BYZSKO: ty totiž nutně potřebuju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam