• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    VAACLAV
    VAACLAV --- ---
    udělal jsem si radost..

    DOT
    DOT --- ---
    TVRDAS: nemuzu rict ze by se mi vylozene nelibily, ale rozhodne bych je neoznacil za decentni. spis tak na pomezi prijatelne preplacanosti :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    INSEQUI: Napodobne.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PETJU: konečně vidím Certiny co se mi líbí
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    PETJU: covece ted se mi jedny dostali pod ruku, fakt super lehke a decentne pekne ;-)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Asi je potrebuju..
    EDERA
    EDERA --- ---
    TEDDYBEDDY: Když to pak stejně potřebuju vyměnit a nejsou to klasický řemínky na osičku? Nepřijde mi to jednodušší.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    EDERA: A nejni to jednodušší online? http://www.strapshop.cz/
    FINSON
    FINSON --- ---
    HE11_KNIGHT: Hleďme, toho jsem si nevšiml, dlouho jsem tam nekoukal...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HE11_KNIGHT: nevsiml jsem si to ale vyrazne me to nepohorsue i kdyz s nim nesouhlasim.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LEXXA: mě spíš štve ta Frýdlova angažovanost .. protiislámský a pro ruský kraviny bych na webu seriozního hodináře (a to Frýdl je!) nečekal.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EDERA: zlatnictvi janka. maji toho dost ale dost divny personal. byl jsem tak a byl tam nejaky typek. byl super. pak jsem tam poslal znamyho a zenska ktera ten den obsluhovala pomalu prej nevedela na co se reminek pouziva.
    EDERA
    EDERA --- ---
    Sím, nějaký tip na hodinářství v Praze, kde by měli dobrej výběr kožených řemínků?
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Uz jsem to dal na chronomag, ale hodím to i sem. Ladil jsem hodinky k ponozkam. Jinak uz jsem je přehodil na tah

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DIABOLUS: ano, to je to "za normalnich okolnosti". Pokud mi ale zena koupi dar, myslim ze je slusne ji to oplatit. Samozrejme jakym zpusobem, je uz na kazdym, nekdo ji da kopacky, nekdo ji vezme do divadla a na veceri, to uz je kazdyho vec :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    LAIO
    LAIO --- ---
    ...nebudu...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LAIO: to fakt neřeš tady...


    LELI: nevíš, nesud... (btw dostal Primky za 800 vod MQM ...)
    LELI
    LELI --- ---
    LAIO: jako vypadas minimalne trochu jako nevdecnej kokot - jednak ti devce da super darek po kterym si touzil (evidentne o tom musela premejslet a vnimat), pak tu cteme hromadu veci jak ses kvuli tomu v pasti, jak na nic nemas (minimalne to za co si chtel kupovat hodinky mas), jak z toho vybruslis a vyseres se na ni... vylozene na me z toho vyzaruje solidni charakter
    LAIO
    LAIO --- ---
    LELI: ...to je na delsi povidani a sem to nepatri...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam