• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AMSTERDAM: viz která fotka?
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Tak jsem se dnes byl dneska u Labute podivat na Mondaine hodinky, ktery uz mam z obrazku dlouhy roky vysneny a - az na vyjimky jsou Mondaine quartz hodiny, takze i ve vitrine jdou - PULCE Z NICH UKAZUJE VTERINOVA RUCICKA NEKAM SEJDREM MEZI TECKY VTERIN. Ze to delaji moje Timex za $50 chapu, ale toto je tedy tezke zklamani.

    Jiny vysneny Seiko maji zase jiny odstin stainless steel case vs. bracelet, viz. fotka.

    Nabizi se tedy obecna uvaha - ma vubec smysl kupovat hodinky za $300? Dlouho jsem si myslel, ze to uz by mohly byt hodinky na cely zivot, ale neni to treba blbost?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Pro info. V Číně si můžete nechat vyrobit jednu a tu samou věc v 5 cenovejch levelech za 8,50- 850,- Kč např. Z nejlevnějšího nata se vám udělá vyrážka, ten nejdražší bude regulerní hitech. To mezi tím bude o konkrétních materiálech a zpracování. Tzn. levný nato vydrží rok- dva, dražší třeba 5.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    odkud myslis, ze se berou ty za 350 ? na tom samym cinskym eshopu...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: prodejce má hodnocení 99,9% .. tak to tak nějak zatím vypadá dobře :D
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Tak jsem si objednal Nylon NATO z ebaye z Číny, jsem zvědav jestli bude srovnatelné s NATY prodávanými zde, za 350 .. mě toto stálo 88kč.. za ten test to stálo :) Potom poreferuji.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOJTYLA: Ja si myslim ;) !!! Hodinky jedine na pravy , v praci jedine tenisky ne lakyrky :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER: Na pravy ruce, na povolenym NATU a v teniskach, tsm uz je to jedno:-)))
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    AMSTERDAM: ano, taky mám zájem, za kolik?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Pět let spolu ;) Ze švajcu přišla nová luneta a kryt , kterej mi teda praskl po heavy fightu . Jiný už nikdy nechci ... A o to jde . Traser P6600


    A že nejsou k obleku ? Mrdat .

    GGG
    GGG --- ---
    AMSTERDAM: beru, za kolik?
    VAACLAV
    VAACLAV --- ---
    udělal jsem si radost..

    DOT
    DOT --- ---
    TVRDAS: nemuzu rict ze by se mi vylozene nelibily, ale rozhodne bych je neoznacil za decentni. spis tak na pomezi prijatelne preplacanosti :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    INSEQUI: Napodobne.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PETJU: konečně vidím Certiny co se mi líbí
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    PETJU: covece ted se mi jedny dostali pod ruku, fakt super lehke a decentne pekne ;-)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Asi je potrebuju..
    EDERA
    EDERA --- ---
    TEDDYBEDDY: Když to pak stejně potřebuju vyměnit a nejsou to klasický řemínky na osičku? Nepřijde mi to jednodušší.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    EDERA: A nejni to jednodušší online? http://www.strapshop.cz/
    FINSON
    FINSON --- ---
    HE11_KNIGHT: Hleďme, toho jsem si nevšiml, dlouho jsem tam nekoukal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam