• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    PHAILO: Hale pro mě vcelku nic, krom Orlíků se mi noc nelíběj a nějak neřešim ze to je cesky .. Ja bych tyto ani nenosil , jen sem je chtel dohledat , jako malej sem je obcas nosil . U hodinek resim funkcnost a vydrz - proto mam to co mam. ;)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KEITHHSTER: Hele co je na Primkách tak zajímavého? Vážně.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Tak další verze. Snad finální, napusteny voskem tak, ze nemusím řešit koupání aspoň půl roku :))

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KEITHHSTER: Rok vydrží :) dekuju
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HE11_KNIGHT: pekny moc , jak je na tom baterka u techto
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Moje první Kožený NATO! :))

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AMSTERDAM: to je vubec podivuhodná kombinace... Seiko 5 sport a Oyster tah??? divny divny...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    AMSTERDAM: stejně bys je po půl roce zkoušel dát na NATO .. tak vo co de :)

    a černý NATO by jim slušelo tak jako tak.. spíš čemu NATO nesluší se nabízí zeptat.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    EDERA
    EDERA --- ---
    LAIO: Fakt pěkný. Jedno plus nestačí.:-)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    LEXXA: ja tam byl prvne, ale jestli mi empatie funguje spravne, tak to misto bude takovy vychodoevropsky outlet pro rusy, kterym nevadi nelogicke ceny a nekompetentni personal, ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja uz mam vybrany dvoje moje pristi hodinky :)





    LAIO
    LAIO --- ---
    LAIO
    LAIO --- ---
    http://www.hodinky.inshop.cz/orient-fer2400mw.html ...ty se mi libi asi nejvic co jsem tak sam patral...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    AMSTERDAM: zvlastni ze se v tom pripade prodavaji super engineery k skx007... ale chapu te.
    pokud si byl v kskomu te plne chapu
    BONGI
    BONGI --- ---
    AMSTERDAM: Ja si myslim, ze s hodinkami je to jak s whisky - nejlepsi jsou ty, ktere se ti libi a uspokojuji te funkci.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Jedna starší při dopisování diplomky

    FINSON
    FINSON --- ---
    AMSTERDAM: To je dost ošemetné s těmi cenovými limity. Hodinky na celý život můžou být i ty Timexy za $50, jinak znám dost lidí, které po týdnu omrzí Rolexky za $5000, střelí je za $4000 a jdou ty prachy vyhodit za IWC :-)
    Ty různé odstíny na Seikách by mě taky zajímaly...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AMSTERDAM: viz která fotka?
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Tak jsem se dnes byl dneska u Labute podivat na Mondaine hodinky, ktery uz mam z obrazku dlouhy roky vysneny a - az na vyjimky jsou Mondaine quartz hodiny, takze i ve vitrine jdou - PULCE Z NICH UKAZUJE VTERINOVA RUCICKA NEKAM SEJDREM MEZI TECKY VTERIN. Ze to delaji moje Timex za $50 chapu, ale toto je tedy tezke zklamani.

    Jiny vysneny Seiko maji zase jiny odstin stainless steel case vs. bracelet, viz. fotka.

    Nabizi se tedy obecna uvaha - ma vubec smysl kupovat hodinky za $300? Dlouho jsem si myslel, ze to uz by mohly byt hodinky na cely zivot, ale neni to treba blbost?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Pro info. V Číně si můžete nechat vyrobit jednu a tu samou věc v 5 cenovejch levelech za 8,50- 850,- Kč např. Z nejlevnějšího nata se vám udělá vyrážka, ten nejdražší bude regulerní hitech. To mezi tím bude o konkrétních materiálech a zpracování. Tzn. levný nato vydrží rok- dva, dražší třeba 5.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam