• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: nevim. tohe jde nejak mimo me. klikl jsem na odkaz, videl jsem strojek seiko nh3x a zavrel jsem to. 7S hodinek mam doma dost :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: Nevim kdes prisel na Japonsko, ale montujou to v Litve: Vostok-Europe watches represent an unprecedented alliance of Eastern European and Russian timekeeping. By combining the watch-producing team in Vilnius, Lithuania with the largest Russian watch manufacturer Vostok the result is a unique fusion of tradition, innovation and cost-effective style.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: myslis japonsko? :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MADCAT: kamarad ma vostoky z tehle novejch serii, zajimavy hodinky, na me moc velky, jen me fascinuje, ze sekundovka v urcitejch kvadrantech bezi viditelne jinak rychle, ale prej to 60s da nakonec :D holt furt kvalita strojku odpovida zemi puvodu
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MADCAT: Pinglové a pomocnej personál nosí zásadně rolexy :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TEDDYBEDDY: Vostoky nevypadají některý úplně špatně, ale tyhle zrovna jsou pro mě takový trochu jako pro vyhazovače někde na diskošce... taky jsem kdysi prahl po Vostokách, ale měl jsem vyhlídnutý tyhle:



    Nakonec se mně ale za ně dávat tu desítku nechtělo :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Titanový Vostoky
    Vostok Europe : Vostok Europe Anchar-titanium NH35A/5107173 - TipHodinky.cz - Pánské hodinky, sportovní hodinky a dámské hodinky
    http://www.tiphodinky.cz/vostok-europe/vostok-europe-anchar-titanium-nh35a-5107173.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    HE11_KNIGHT: No vida! :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Nevím, byl jsem tam naposled loni :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON: a ma zeleny strapy?..se tam zitra stavim
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Ne, o žádném s NATO strapy v ČR nevím. Leda bys měl cestu přes Florenc a stavil se u pana Frýdla - ale ten nemá e-shop.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON:
    LEXXA: to je samy zahranici..nejakej CR eshop na ty strapy neni?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: este ze sou tak prtavy a nemam cukani :) protoze ten antireflex je fakt nadhernej
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: myslim ze jsem ho videl na cheapest nato straps
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Hledáš perlon strap - ale jesti ti ho někdo uplete ručně na zakázku, to nevím...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: jn souhlas . kuurna pekny
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nejlepsi rolady proste :)...umi mi btw nekdo udelat ten zelenej pasek?..nekdo tu hazel link na nekoho, kdo dela fakt dobry jak kozeny, tak nekozeny pasky.

    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    PHAILO: Hale pro mě vcelku nic, krom Orlíků se mi noc nelíběj a nějak neřešim ze to je cesky .. Ja bych tyto ani nenosil , jen sem je chtel dohledat , jako malej sem je obcas nosil . U hodinek resim funkcnost a vydrz - proto mam to co mam. ;)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KEITHHSTER: Hele co je na Primkách tak zajímavého? Vážně.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Tak další verze. Snad finální, napusteny voskem tak, ze nemusím řešit koupání aspoň půl roku :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam