• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    co presne znamena u seika pepsiny? protoze pepsi me fatk bavi ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: ma to čas
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: petkovy potapky v PVD ti muzu prodat kdybys chtel. akorat z hlavy nedam model.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    WOJTYLA: no sem rozmarnej, o tom žádná. :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JOHN_LENON: cive tak ty fakt nevíš co bys... 007 maj mít černou... šmytec... jetli chceš bondovky kup si bondovky a nepřemejlej vo ušetření petistovce, nebo litru... esli chce Pepsiny kup si je... ke košili uplne v klidu... Seiko 5 si nekupuj:-))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ano ano ano, píšete rychlejs než já. navíc lunety jdou měnit, ale já bych určitě chtěl spíš 007, když už.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    WOJTYLA: já vím, to jen, že mám možnost koupit 009 za lepší cenu, ale naživo sem to neviděl, ale přijde mi to kriklavy na to, abych to nosil k modrakum (rozuměj košili)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    pepsi luneta je sx009 ne ?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JOHN_LENON: Pepsi luneta tam nepatří...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    No takhle víceméně uvazuju taky. Hlavně sem si už objednal nata na potapky. :) ale když já sem včera objevil tyhle pětky a libej se mi, víc než 007. (což stejně vyřeším časem tak, že koupím obě( což mě přítelkyně zabije))

    btw, má někdo tady Pepsi lunetu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JOHN_LENON: vubec neuvažuj a ber skx007, tady vubec neni vo čem se rozmejšlet... fuj náký Seiko sport 5... cive - KLASIKY!!!
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    JOHN_LENON: Za mě rozhodně snzf17 :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: SKX007 - legenda.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    nemůžu se rozhodnout, seika skx007, nebo snzf17? a neberte to hlavou, ale srdcem. :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    JAKE_UP: Na sportovnich hodinkach si nemuzes zkontrolovat stav akcií pri behu.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    AMSTERDAM: 2 měsíce na korunku je divné... Skoč za Frýdlem na Florenc. Ten sic sežere bez mrknuti lovečak, ale je to ofiko Seiko opravář jakého jen tak nenajdes.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    AMSTERDAM: Jíst párek bez mrknutí oka je nesmysl.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    pánové, potřeboval bych na jedněch 40mm hodinkách vyměnit sklíčko za ideálně safírový, popřípadě nějaký hůř poškrabatelný, dále bych potřeboval korunku na jedny vinitage ruhly. Oboje nejlépe v Praze, zkoušel jsem hodinářství u Karlínskýho náměstí, měli byste nějaký další doporučení klidně na chronogu, diky
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AMSTERDAM: jestli to je nesmysl nevim ale rozhodne bych si nasel jinýho hodináře...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam