• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    kdo tady chtel nomosy?
    NOMOS Club datum dunkel manual - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94397-nomos-club-datum-dunkel-manual/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nález z blešáku vynesl majiteli jmění – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/398249-nalez-z-blesaku-vynesl-majiteli-jmeni.html
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Katalog gum Morellato. I silikon za 500 úplně skvělej- měkký, ohebný, nepotí se. Když vidím ty mrdy za origo gumy není co řešit.
    http://docweb.morellato.com/...ATO_STRAPS/2014/MF/MORELLATOSTRAPS_SS14_CATALOGUE_RUBBER_WW_LR_NP.pdf
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: vzdyt to pisu. Kazdopadne to moc na tom podelanym designu nemeni.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEDDYBEDDY: tak tohle je super, dík.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: a z nich mam velmi dobry pocit ale nevyhoda toho kdyz clovek nosi vzacne hodinky je ta ze trefit barvu je fakt narocne. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: jo to jo, tak já to s ním (nima) domluvím a dám vědět.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: takze treti, plus tebe 4. to uz zacina vypadat zajimave, ne?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Ty perlony nevím. to si budu muset načíst.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: no tak to bys byl už třetí, co mi to s tou poštou říká. :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: nevim co si predstavujes jako slusne a za rozumne penize ale co tak chronomag a zrno? jednak jeho praci nosim rad a jednak ti to udela presne tak jak si to predstavujes.
    prajdi si i prodejni sekci. mam pocit ze se tam neco prodavalo ale pokud se nepletu barva by te neoslovila.
    co tak perlon? premyslel jsi o tom? i kdyz pravda tam je situace v ceskych shopech taky tristni.
    pokud se hecnes a budes objednavat z chepaest nato straps tak dej vedet a sabnem se o postovni.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    prosím, nemá někdo odkaz na slušný kožený nata? na ceskejch stránkách sem našel jen kozenku a zahraniční chtěj hodnotu strapu za poštu...
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: To je open heart, ne tourbillion.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    C4RC455: ale i kdyby byly finance (jakoze ted nejsou) tak je nechci kupovat bez toho abych si je osahal. nehlede na to ze nevim kdo by mi je v CR servisoval. leda tak zaplatit tezky peniz citizenu, coz se mi nechce
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    LEXXA: Chtěl bych je prvně někde vidět, ale líbí se mi hodně a už jsou na wishlistu. "Ale i kdyby byly" - co tím myslíš?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    C4RC455: mas? chces? jsem fakt zvedavy na ladicky ale i kdyby byly finance se mi do toho nechce moc jit naslepo.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MART1NKA: toho sem se obaval.. ono si staci prstem ten Tourb zakryt, hned jsou to jiny hodinky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam