• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: tam me vzal vzdycky vicemene na pockani u tech mensich veci
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: jj. zlatnictvi Janka
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    frydl je na florenci?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DRAK00LA: Diiik. zkusim ho
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TOMMY_: Frydl je frajer, ale uz nekolik mesicu nebere generalky a vetsi zakazky, protoze absolutne nestiha. Tohle by mohl zvladnout na pockani...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Jen tak do plena. Vsimnul jsem si ze na tech novejch omegach je volny ( nedotazeny ) tlacitko ktery vraci stopky zpatky do puvodni polohy.. staci dosroubovat.. ale bohuzel se k vuli tomu musi vyndat strojek.. od mejzlika mi jeste neodepsali ze na to maji cas.. a jinej servis moc neznam ( k Dusakovi nikdy uz nic nedam ) .. Co Frdyl ? netusite nekdo jak moc je ted vytizenej .. ? a je dobrej ? Neni to narocna vec.. a zadnyidly netreba.. jen to musi udelat hodinar.. dik za tipy
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    FINSON: Brož
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAK00LA: Kdo je generálkoval?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tak po ctyrech mesicich zpatky po generalce (cifr jsem jim nechal puvodni, bavi me ta patina)...


    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    ADDALBERT, ADDALBERT: Tohle mi připomělo Amélii z Montmarteru ~ "Hodinky u řeky", "Hodinky na projížďce autem,...".
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GAZ M-24 Volga 1967
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to auto je naprostej skvost a ukazka dokonalosti.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BOBASH: stejne hnusny auto jako seika, spravne jsi vybral :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BOBASH: ma divnej zadek. :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ARMADILLO: Toyota Century.



    Japonská limuzína určená primárně pro vládu a kapitány průmyslu, super drahá, technicky a luxusem na úrovni evropskejch nejprestižnějších značek, speciálně vyvinutej V12 jen pro ten model, tradiční vzhled, exkluzivita. A hlavně - má to sice znáček "tuctový" značky, ale přesto je to exkluzivita a odznak postavení ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: gt-r. historii to ma, technologicky na neuveritelne urovni a pokud selze mistr co zrovna montuje motor tak on a cela jeho rodina spachaji sebevrazdu
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ARMADILLO: lexus?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    BOBASH: Já vím, já to taky myslel vážně. A jaké auto jsou Grand Seika?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BOBASH: To sedi s tou mx5 to je presne ta metafora
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ARMADILLO: Vždyť já si nedělal srandu, já to myslel vážně. Seiko 5 je taková Mazda Miata světa hodinek. Každej nemá na Jaguar E-type nebo klasický Rolexky a Seika nebo Miata jsou "náhražka", která už ale získala vlastní příběh a stala se originálem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam