• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BOBASH: To sedi s tou mx5 to je presne ta metafora
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ARMADILLO: Vždyť já si nedělal srandu, já to myslel vážně. Seiko 5 je taková Mazda Miata světa hodinek. Každej nemá na Jaguar E-type nebo klasický Rolexky a Seika nebo Miata jsou "náhražka", která už ale získala vlastní příběh a stala se originálem.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_: Hodinky a brand uz davnou nejsou o mereni casu ale o histrorii, designu atp. Zcela uprimne kalibr v tech seikach co jsem tu nedavno kupoval (sk007) je fakt uzasnej a asi i lepsi nez omegackej.. A na to ze to jsou hodinky za 4000 je to genialni vec. Ale kdyz se rozhodnu ze si rano vezmu omegy.. Je to nejak specialnejsi.. U tech potapek, jsem rad ze je mam.. Ale nic moc to nedela se mnou ( max si vzpomenu na apocalypse now.. Jednou za cas )
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOMMY_: Když se to tak vezme tak já taky nejsem zrovna etalon přesnosti, kdybych chodil na schůzky vždycky s odchylkou +-8 sec .. :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ehm pri poslednim servisu mi dali u knespla a majzlika do mejch zlutejch omeg lozisko samonatahu z nejaky ETY ktera je prej identicka jako ten omegackej strojek.. A prej ten dil je levnejsi nez omega a i lepsi ( ted byl zrovna clanek o kvalite nahradnich dilu na hodinkee a o jejich kvalite .. A ze zrovna emega to dodava dost rozporoplne .. ) takze tak :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    BOBASH: Seika jsou náhodou super, ultimátní poměr cena/výkon.. respektuju a klidně bych je nosil!
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ARMADILLO: Zapomínáš na Seika, ty mají taky in-house strojek a dneska už i historii a příběh ;)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ARMADILLO: Tyhle delaj cca 8sec den .. Takze + - to sedi.. Moje stary sem nikdy nemeril., ale vzor "absolutni" presnosti to neni
    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: No tak to gratuluju!
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOMMY_: To se povedlo :) Ukaž ještě jak ti sedí na ruce.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Dik. Ja jsem taky spokojenej :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: já myslím že dobrý. :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Detail



    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jedna rychla mobilovka..

    starsi speedy a ty "novy" :)



    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ARMADILLO: Ne.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOMMY_: Ukaž :D Chtěli za to něco?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tak jsem je koupil. Neprijemna slecna u dusaka to overila.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: ja vim..sou hrozne malinky
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: mas na to ruku? vintage povetsinou znamena 34-36mm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam