• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    CROME: ale to je easy - poměrně velká skupina jedinců není zasažená hodinkovým šílenstvím, a jsou ochotný za to dát jenom částku +- odpovídající reálnejm nákladům na mikročip, motůrek a pár gramů oceli a kůže.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Heh, kdo rika ze nemam normalni hodinky?
    A tu kvalitu rozved, protoze se mi zda, ze proste obycejne kecas (:
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: ano kvalita je spatna. Proc mas potrebu si kupovat spatny faky?
    Za par stovek muzes mit slusny Seika, Citizen....whatever

    Tohle fakt nechapu, celej ten bussines s fakes....
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Ta kopie je hnusna cim presne? Ted nemyslim nepresnosti, ale mas pocit, ze kvalita zpracovani je sptana? Nebo co presne? A o cenu fakt nejde, ledaze jsi chtel rict ze za tech par stovek jsou k mani lepsi fejky, coz ti klidne budu i verit, nicmene whatever...

    LEXXA: Snazil jsem se v historii najit co se ti libi a foto bych uvital. Cromeho jsem zadal o rozvedeni protoze "humus" si lze vylozit opravdu mnoha zpusoby a buhvi co mel zrovna na mysli (:
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: neskutecne hnusna kopie, jinak peknejch hodin.
    Myslim, ze za podobnou cenu se daji poridit reprezentativnejsi modely
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: samozrejme. pochlubil jsi se. nekomu se to libi, nekomu zas ne. a nejde tu o cenovku. koudyho JLC (jestli si je koupil) za o chlup vic nez 700 voci se mi taky nelibi. jsem si temer jisty ze, kdybych hodil sem fotku svych hodinek, soude podle tvych fiku, taky nesklidim zrovna uspech.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    LEXXA: To je vec subjektivniho nazoru, ktery rozhodne nesdilim.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: neni treba rozvadet. tady nejde o to ze je to fik. tady jde o to ze jsou to hnusne hodinky
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Rozvedes to trochu?
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: humus
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Za 700 penez jde svedomi stranou ((:

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    něco z domova
    FINSON
    FINSON --- ---
    KANAREK1: No to je jiná :-) Kdo ví, co tím v té době mysleli, nějakou vodotěsnost možná jo, i když potápky to nejsou. Jinak detailní a světlejší fotky by byly fajn i pro skouknutí stavu, ale nedělej si násilí ;-)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    FINSON: tak jsem to přece jen popletl. Je tam vyraženo pouze hermet. To značí vodotěsnost?
    Další fotky netřeba. Není tam žádné další označení.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Pani je udajne davala nejakemu v modranech. Ale co popisovala, tak je to hodne let. Nemusi uz existovat. Zvlast pokud kradl strojky :)

    Zitra to nafotim.

    S tim vakuem, proc ze me delat debila?
    Nenapada me co jineho to muze znamenat. Navic mam za to, ze v nejakem poradu ukazovali montaz hodinek a prave v nejake bance se sesazovaly. Takze jsem si to takto spojil.
    Rad se necham poucit.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KANAREK1: Ježiši co to bylo za hodináře?
    Jestli máš v dosahu Prahu, tak pánové Knespl & Majzlík v hodinářském ateliéru Na Dělostřílnách tě určitě nepodrazí + budou schopni ty hodinky opravit líp než český AD. A rychleji a levněji než přímo výrobce, kterému by to AD do Švýcarska patrně poslal, až by zjistil, že na to sám nestačí.

    Jinak to s tím vakuem vypadá divně, nechceš sem hodit pořádné fotky ze všech stran?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    myslim ze netreba dalsi diskuze :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    KANAREK1: Votevři to a jukni se esi to vákum eště nevyprchalo :).
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Podivam se, zda se to nekde pise. Nyni mam v hlave jen ze strojek je ve vakuu. Je tam vyrazeno vacuum.

    Dal bych je opet prohlednout, ale nevim kam. Musim zjistit, uda primo spolecnost tu ma zastoupeni.
    Nedavno jsem kupoval od pani stojaci biedemeierovske hodiny a te hodinar pry ukradl hraci strojek. Byla to takova babicka a zjistil to az nekdo z rodiny po trech letech. Hodinar ji je v racel s tim, ze jsou neopravitelne.
    Takze se treba ty iwc bojim kamkoli dat, aby mi neukradli strojek a nedali tam treba nejaky obycejny :/
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KANAREK1: ty IWC nejsou jeste automaty co ? Spis je des na servis.. at mas jistotu ze jsou 100% .
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Diky, co se reminku tyka, tak toho aligatora maji. Hodinar mamce malem vynadal, kdyz mu rekla, ze je ma na bezne noseni :)
    Puvodne byly babicky, ktera byla z velice bohate rodiny, tak treba je to nejaky lepsi model. Prodavat je nechci. Ale vzit si je na nejakou svatecnejsi udalost je myslim ok.

    Primky si zvenku zrenovuji a budu je stridat s druhymi, ktere nosim.

    Tech bull je mi lito. Tvarove se mi libi a chtel jsem byt nobl se stridanim nekolika hodinek. Zkusim se poptat co by obnasela oprava. Pokud by to byla castka zde odhadovana, nechal bych je napokoji :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    a klidne tu hodnotu mit muzou.. ale u hodinek se prodava to jak to umis vsechno zaadjustovat.. jak je tam "prodana" ta patina.. jejich pribeh.. pasek.. jak ladi dohromady. jak jsou zrestaurovany ( kde patinu nechat.. co vymenit. co vylestit ) podle tyhle mobilovky bych za ne dal 20 max..

    doporucuju na chronomagu ID vintagelover..

    dela se to takhle :













    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam