• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: jak sem psal, kdyby se mi libily jiny hodinky, tak uz je mam, bohuzel mi padly do oka zrovna tyhle, my bad :-)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    FINSON: "Fejkonos" s tim nezacal, podivej se znovu. Naopak tu vetsina diskutujicich zacala vyvozovat zavery o me osobnosti (;

    DRIZDIK: Tohle proste neni pravda a musis to vedet i ty, ledaze bys hodinky stale vnimal jen jako nastroj k pochybnemu machrovani.

    ILLUZE: Tim hur, protoze ses tedy pasovala do role instantniho odbornika na to ceho si vazim a ceho ne. A hruby jsem vazne k nikomu nebyl.
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: Hm, a co takhle si za zlomek ceny IWC koupit Stowy, Steinharty, Archimedy nebo třeba korejské Tiselly? Proč ausgerechnet fake IWC v případě, že chceš pilotky? Pěkné oblekovky se taky dají najít i u jiných slušných značek levněji, aniž bys musel nakupovat fejky u čínskýho piráta, ne?

    Jinak jestli jsem se dobře díval, s argumentací ad hominem tady začal fejkonoš, ne ti ostatní "snobové", kteří se opřeli do fejku hodinek, ne do osoby jejich majitele - což mi mimochodem přijde tak nějak příznačné :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GOSHEWAN: Nevytvářím iluzi. Prostě to beru tak, že buď na tu věc mám a nebo nemám a zůstávám "jen" u toho obdivu.

    DRAGON: Nepostřehla jsem, že by ho tu někdo nazýval nebo z něj dělal hulváta, ale postřehla jsem označení zdejších ID za slintaly. A od toho se odvíjela má reakce.
    Pro změnu nazveš můj osobní názor blábolem - zajímalo by mne, jak by ses tvářil, pokud by si někdo tvou fotku z potápění přivlastnil a prohlašoval, že on je jejím autorem.

    Já beru, že to má každý jinak. A že ne každý musí mít originál. Někdo ani nemá vůbec potřebu vlastnit jakékoliv hodinky.

    Ale není fér, pokud někdo přijde s hnusnou napodobeninou do klubu lidí, kteří mají rádi kvalitní hodinářskou a design práci, aby k nim byl hrubý, protože mu nezačnou plácat po rameni, jak je to kluk šikovný.

    P.S.
    Tím, kdo nevlastní žádné hodinky, jsem např. já - prozatím jsem u všech narazila, že mi vyvolávaly kožní alergii. Ale díky vám jsem měla možnost udělat radost svému muži a koupit mu k narozeninám kvalitní hodinky za pro nás dostupné finance.
    A zamilovala jsem se tady do jedněch, co tu sem vkládala Martinka. A i přes předchozí akce s hodinkami, jsem rozhodnutá do nich jít. Jen si na ně prostě počkám a našetřím (respektive muž se tváří, že by se toho ujal rád on). To čekání mi za to stojí.
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: nejspis jo...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LELI: tydruhe odzhora vybavit novym kozenym tahem a krasa nesmirna!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RENDALF: to chapu a rozumim. remelsa si cenim, nemysli si ze ne. bohuzel ale jsou ty iwc moc drahy a to mi uplne nedovoluje je vlastnit, nemuzu za hodinky dat trimesicni plat. to radsi pojedu cestovat. a tim ze si ja osobne koupim fake IWC, tak tim nikoho o praci ani penize nepripravuji. prave z toho duvodu, ze kdyz si fake neporidim, tak si taky neporidim originaly (a jednou mozna ano a tim jim to celozivotni noseni jejich replik splatim. a moc rad. ale zatim no chance).
    ale opravdu mi neni sympaticky, ze jenom proto ze si nekdo poridi fake watch, tak tu z nej delaj hulvata a skoro ho chteji upalit.
    Jasny, at si kazdy dela co chce, ale sympaticky mi to zkratka neni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PFAUST: tak to kup tu 920ku, jsou skvely, muzes k nim na aliexpress sehnat za 3dolary drzak na berany, kouka se na ne skvele, maj i reverz mapu, tepovy frekvence, strava segmenty a hlavne jako malo ktery vydrzi logovat 48 hodin na nabiti. na baterku vydrzi bez zapnutyho gps fakt haldu casu. jsou vodotesny a proste jiny uz nechci :) casem mozna edge 540. ale to je bike only zalezitost. tohle ma vyhodu ze s nima muzu i surfovat a plavat
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: No tak asi nikde :)) tak si pěkně vybral.

    Garmin Fenix 3 review
    http://www.wareable.com/gps-running-watch/garmin-fenix-3-review
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LELI: Hezký :)

    Vintage Omega Geneve 24 Jewels 552 Stainless Steel Swiss Made Watch | eBay
    http://www.ebay.com/...age-OMEGA-Geneve-24-Jewels-552-Stainless-Steel-Swiss-Made-Watch-/291742847663

    http://www.ebay.com/...VE-AUTOMATIC-1970s-SWISS-MADE-WATCH-SERVICED-24-JEWELS-552-MVMT-/322091018314

    PFAUST: A nejsou nějaký moc levný na to co všechno umí (kde je zakopaný pes?), jinak hezký :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LELI: A chceš je prodat, jo?
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: nejsou, je to nalez v dedictvi
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    FINSON: já tomu rozumím, ale pokud je to společensky možné, každý má svobodu volby si koupit, co chce, a netřeba odsuzovat. takže bych byl pro velmi tvrdé postihy padělatelů a zpřísnění boje proti této činnosti :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    PFAUST: Když nebude poptávka, nebude ani nabídka. Zlí zlí výrobci, tlačí nám sem podvrhy. Pot calling the kettle black.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    ještě tedy k těm fejkům. ať si každý kupuje, co chce. problém podle mě je, že není jejich výroba dostatečně potřena. myslím, že by za to měly být takové postihy, aby zkrátka lidé, co takhle šmelí, ani neměli ambici hodinky fejkovat. osobně bych si nikdy nic fejkového nekoupil, ať jde o hodinky nebo cokoliv jiného.

    jo a jdu asi do těchto nakonec. v jednom kšeftu mi je dají o litr levněji.

    Garmin | Garmin fenix3 Gray
    http://www.garmin.cz/produkty/0/fenix/garmin-fenix3-gray.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: Chybí mi tam možnost "mi nic neříkají, nikdy bych si je nekoupil, nicméně motivaci jejich majitelů ke koupi rozumím a odsuzuji je" ;-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---

    Fake hodinky

    21 hlasy od 21 respondentů

      PFAUST
      PFAUST --- ---
      DRAGON: v zásadě to už mám, něco jako garmin tactix, když už se nevyrábí.. nikde na netu moc nejsou.. :/

      Garmin Tactix
      http://www.hodinky-sport.cz/vojenske-hodinky/garmin-tactix/
      FINSON
      FINSON --- ---
      LELI: Určitě ano. Pokud to teda nejsou fejky ;-)
      RENDALF
      RENDALF --- ---
      DRAGON: ja s ILLUZE docela souhlasim.... myslim ze kdybys delal poradne nejaky remeslo (nebo vlastne jakou koliv tvorbu), tak by te pekne sralo, kdyby te nekdo kopiroval (a nedej boze jeste nekvalitne)
      RENDALF
      RENDALF --- ---
      co takhle anketa na tema fejky, neco jako vlastnim/nevlastim...odsuzuju/neodsuzuju a pod... a pekne verejne;)
      RENDALF
      RENDALF --- ---
      GOSHEWAN: proc ses tady vlastne tema fejkama chlubil? Cos cekal? Podle me akorat rad prudis, prinos tyhle diskuse je presne 0
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam