• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JOPS: ty nosim skoro všude... na střelnici teda G Shocky Rangeman a na dovolenou Suunto D4i
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    moje ideální letní hodinky na dovolenou :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    do hospody jsou nejlepsi SEIKA SKX007, nikdy nevite, kdy je vykoupete v pivu...
    EDERA
    EDERA --- ---
    Taky se dá do hospody jít vůbec bez hodinek, že jo.:-)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Zase nerozumim tomu s těma Gshockama? já si koupil do knajpy Protreky , líbí se mi víc, a maj titanovej tah, tak snad něco zvládnou.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: ja na citizenech zacinal a byly super..Nekde jeste jedny mozna mam :)..gshocky bych si na ruku nevzal protoze mi prijdou naprosto hnusny a nevkusny..neni to otazka penez vubec
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: g shocky nose i výrazně bohatší lidi než seš momentálně ty, G shocky mužeš, ale jiny Casia ne:-) A Citizeny prokrista ty nenosim ani já.-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOT: nepatral hele...Mam z nej nekolik hodinek a dodani pres shipito bez problemu..ale posledni dva roky sem odtamtud nic neobjednaval a krome mercieru sem ani zadny hodinky nereklamoval..u tech me poslali u dusaka dohajzlu ze je neprodavaj takze mi ani opravu nezaridej a zaridili ji az v carolinu v parizsky kdy je stejne odesilali do svajcu a oprava trvala tri mesice.
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: no ok proti gustu.

    btw: patral si jeste jak je to s tim Jamashopem ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOT: jen sem se stal povrchnim zmrdem :))..dneska sou u me hodinky do hospody treba omegy speedmastery..tagy carrery nebo rolady submarinery..na jednani pak iwc nebo baume merciery apod..:)
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: nekecej. Fakt bys nesel na pivo v obyc hodinkach ? Jak se to stane? Vymyslel si lek na rakovinu? Nebo ses pan tovarnik? :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOUDY: No, dyť říkám - chce to styl a sebevědomí.:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOT: samozrejme..Ja bych si taky nemohl vzit dneska uz casia..timexy..citizeny nebo gshocky..:)
    DOT
    DOT --- ---
    ... ne ze bych chapal, ze si nekdo koupi za pul mice zrovna hubloty teda :)
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: proc ne? to se nekdo bere tak vazne, ze si nemuze vzit G-shocky do knajpy aby se necejtil trapane? Ja ten svet nekdy fakt nechapu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EDERA: protoze nekdo kdo si koupi hubloty za pul mice si fakt nekoupi casia aby je nosil do hospody zejo..:D
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOUDY: Tak tohle nechápu tuplem. Pokud někdo nechce riskovat, že drahé hodinky přijdou během kalby k úhoně, tak proč nemá dost stylu a sebevědomí na řešení typu INSEQUI? :-O
    DOT
    DOT --- ---
    WOJTYLA: jasny, ja si taky dovedu predstavit ze mi to nekdo vtipne poda a chvili si budu rikat: "jo, ma k tomu vtipnej pribeh, je ok" no, ale po chvili si reknu: ne, no :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: hubloty... hmmm
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Nejvíc se mi líbí ta poslední věta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam