• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: mel by ses přestat stýkat s takovejma čurákama...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FINSON: nene Blažek je právě nemyslitelnej protože to je normální značka.. On tam nosí total fejk že sapy protože potřebuje ukázat že na ten doma má ten...

    KOUDY: jak říkám, chci ho poznat... Jako ať si kazdej nosí co chce. Mě osobně přijde úplně úchylny říkat jak mám Panerai když mám jen fejky a fotit se s nima a tak...

    A už mi někdo najdete nějaký Panerai like německý normálně naceneny hodinky? Jako byly ty archimedy k iwc? (btw tyhle nechrono jsem dával bráchovi a jsou i naživo fakt pěkný)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: to sem ale nevedel ze se s nima ty veci delat nesmej zejo..bral sem to tak ze kdyz si koupim hodinky ktery stojej pres kilo a nejsou na kozenym tahu..tak s nima proste muzu jit vklidu cvicit nebo do sauny a budou v pohode.
    KALIBAN: tohle on absolutne neresi..ma ty repliky kvuli tomu aby si proste svoje hodinky nezkurvil..vsichni okolo nej vedej ze ma prachy a ma je i v originalu..dela to spis kvuli sobe protoze bezne topi treba iphony ve sklenickach s chlastem kdyz je ozralej...Jenom rikam ze sem schopnej tohle pochopit..stejne jako kdyz nekdo proste chce designove hezky hodinky, ale nema na maurice lacroix za milion..tak si je koupi v replice za 2% ty ceny.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KALIBAN: S oběma ho najednou nepotkáš.
    On to takhle dělá se vším. Pořídil si i repliku manželky, kterou ojíždí, aby si šetřil originál.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: jj jen se predchazely o 35sekund a seridit je stalo desitku za den jinak jim vlastne nic nebylo ....


    KOUDY: hele sorry, ale chci toho cloveka potkat s obema hodinkama, jestli ma nekdo origo hodinky, tak si FAKT nekoupi jejich fejk, aby ho nosil... protoze predstava ze nekomu musi priznat ze to je fejk a ne origo, je pro nej uplne mimo... noo hele vis to jsou sice fejky, ale ja mam doma origa.. fakt... nesmysl proste
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_:

    stav je o neco horsi nez tyhle..

    Tissot PRC 200, 200 metrů, safír sklo - Sbazar.cz
    http://www.sbazar.cz/sedlacek.david0/detail/16933357-tissot-prc-200-200-metru-safir-sklo

    ale zas ne o moc bych rek.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    hele. tady by to mohl bejt zajem.

    Nechcete nekdo takovyhle TISSOTY ?
    neco pamatujou. ale na stavbu nebo do hospody dobry..

    ( poskrabany a obouchany jsou.. ale uplnej extrem to neni.. a sklicko je jen upatlany )

    hm ?





    BACCARA
    BACCARA --- ---
    KOUDY: kamarád dělá na stavbě a dvoje k.o.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja treba s carrerama delal naprosto vsechno..cvicil sem v nich..chodil sem s nima do sauny..do virivky..potapel sem se s nima v mori apod..hodinky na vsechno..a prezily to.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tyve to sou problemy.. Lepsi je do hospody nechodit..
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MADCAT: všem rusky mluvicím kamošům se libí :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BACCARA: Tohle mi přijde jako větší kolotočařina než ty Koudyho Breitle a Hubloty dohromady, sorry... něco jako Diesel nebo Invicta...
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Sorry, ono to tak vyznělo. Jako dělat práci, kde budu mít na ruce hodinky za půl míče a zároveň být nastavenej tak, že po pár pivech jsem schopnej je zničit, tak to je fakt pešek a těžkej logistickej problém, když se jde na pivo přímo z práce... řešení mě napadá hned několik, ale nechci být za úplnýho arogantního kokota, tak se omezím na konstatování, že dotyčný má chudák fakt smůlu, ještě že tohle socka jako já řešit nemusí... Já když si Seikama švihnu o zeď, tak mě to do příští výplaty finančně nepoloží - jako že to nedělám. Jednou jsem teda poslal proti zdi mobil, když vytuhl uprostřed hovoru a odmítl se restartovat, a to jsem byl střízlivej. Jenže mobily taky nejsou můj koníček, no.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    LEXXA: jo otáčí
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BACCARA: jen ze zvedavosti. luneta se otaci?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    LEXXA: proto jsem koupil tyhle a zničil je požíváním:)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    WOJTYLA: to je taky moc jemná věc :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BACCARA: bych rekl ze nosis brajtle protoze ti nezbyl cash na fejky :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BACCARA: Speed mastery/ moon watche se ti nelíběj?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    WOJTYLA: to jsem si myslel u chopardu, bohužel to nevyšlo :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BACCARA: jakýkoliv který te udělaj šťastnym...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    WOJTYLA: a jaky pracovní hodinky doporučuješ ty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam