• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BACCARA: jojo ráno si nasadíš kalhoty a boty a přece se nebudeš převlíkat když jdeš mejt auto, nebo jedeš na kole.... jsou to veci který jsou určeny na nošení na nohách ne? Chtěl bych s tebou jít do opery...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    WOJTYLA: hodinky ráno nasadím a přes den přeci nebudu sundávat jenom proto že si rád meju auto, přehazuju kola, měním destičky, jedu na kole... je to věc a ta má sloužit k nošení na ruce :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOWUP: a existuje jakejkoliv duvod brat si hodinky za 60k+ na štípání dřeva nebo na stavbu??? proč proboha? asi jsem mimo...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WOJTYLA: speedmastery mam, a na stipani spalku bych si je asi nevzal ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BLOWUP: anglan :))
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KOUDY: pro rusaki dobry? :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: dyt jo. kazedej je nejakej. zijem v relativne svobodnem prostredi kde me nikdo nepostavi ke zdi za to ze si z nej delam prdel. a stejne tak kazdy si muze delat prdel ze me.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON: nemaj odkud..nikdo jinej jim nenabidne takovej servis :))
    LEXXA: jen sem tu daval priklad ze sou i lidi kteri maj proste jak originalni hodinky za statisice, tak se nebranej vubec replikam...stejne jako dragon ma treba jen fejky a zatim originalni hodinky nechce..Kazdej je nejakej..takze bych nikoho neodsuzoval
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: koudy umi kantonstinu lip nez cesky a co jsem slysel za mesic sklada statnice z mandarinstiny :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Tak hlavně aby to špičkový IT vybavení nezačal taky brát od nějakýho čínskýho fejkaře místo od tebe...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: jestl obycejny nesmrtelnik nosi fejky hublotu tak jsem rad za to kde jsem.

    jinak. vcera jsem se mazlil s pujcenima nomosama a je to tezke odolat. budem setrit, ano, budem setrit.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: to nejde..tvorej hlavni cast mejch prijmu, protoze musej mit veci lepsi nez ten druhej a ja sem ten kdo jim je co se IT tyce dokaze dodat..:)..ale je zajimavy bejt mezi takovou skupinou lidi proste..a videt ze uvazujou totalne jinak nez my obycejni smrtelnici.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: mel by ses přestat stýkat s takovejma čurákama...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Rovnou se může nechat naklonovat někde v číně a ten fejk za sebe posílat do hospody, aby se tam moc neničil.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FINSON: nene Blažek je právě nemyslitelnej protože to je normální značka.. On tam nosí total fejk že sapy protože potřebuje ukázat že na ten doma má ten...

    KOUDY: jak říkám, chci ho poznat... Jako ať si kazdej nosí co chce. Mě osobně přijde úplně úchylny říkat jak mám Panerai když mám jen fejky a fotit se s nima a tak...

    A už mi někdo najdete nějaký Panerai like německý normálně naceneny hodinky? Jako byly ty archimedy k iwc? (btw tyhle nechrono jsem dával bráchovi a jsou i naživo fakt pěkný)
    FINSON
    FINSON --- ---
    To je peklo. Teď si vemte, že někdo má třeba drahej značkovej oblek, boty, nebo třeba mobil Vertu za 50 papouchů - dyť ti chudáci jsou kvůli tomu vyřazení z normálního života! Pokud si teda do hospody nevezme fejkovýho Blažka...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VACA: presne tak..proto do hospod nechodim
    VACA
    VACA --- ---
    KOUDY: Nojo, to je jasny ze je nenosi, pac na to ma prece fejky.

    Hospoda je vubec zvlastni sport, vykoupat nejaky ajfouny a tak. Trochu se ukazat

    Inu z nudy clovek dokaze vyprodukovat ruzny voloviny...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a fakt je nenosi do hospody
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jinak znamej ma treba tyhle (vkus stranou)..a taky vypadaj jak fejky a pritom staly pres mega..i ted stojej jety okolo 750

    Mens Franck Muller King Conquistador Cortez Iced Out Diamond Watch 16 65 Ct | eBay
    http://www.ebay.com/...Muller-King-Conquistador-Cortez-Iced-Out-Diamond-Watch-16-65-Ct-/130963084300

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: to sem ale nevedel ze se s nima ty veci delat nesmej zejo..bral sem to tak ze kdyz si koupim hodinky ktery stojej pres kilo a nejsou na kozenym tahu..tak s nima proste muzu jit vklidu cvicit nebo do sauny a budou v pohode.
    KALIBAN: tohle on absolutne neresi..ma ty repliky kvuli tomu aby si proste svoje hodinky nezkurvil..vsichni okolo nej vedej ze ma prachy a ma je i v originalu..dela to spis kvuli sobe protoze bezne topi treba iphony ve sklenickach s chlastem kdyz je ozralej...Jenom rikam ze sem schopnej tohle pochopit..stejne jako kdyz nekdo proste chce designove hezky hodinky, ale nema na maurice lacroix za milion..tak si je koupi v replice za 2% ty ceny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam