• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: nee. to je jen ted obecne prijimanej mytus dnesni doby ze hodinky musi mit 45mm+.. idealni velikost je pritom 39-40mm :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: sou maly, ale krasny!..jinak treba ty vintage omegy sou snad jeste mensi..coz je asi jedinej duvod co me odrazuje od jejich koupe..protoze jinak sou bozi

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Jo, a zatím ani jedny Rolexy se mi na ruce nelíbily. Což mi tedy ani trochu nevadí. ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: ty co sem videl na koudym byly fakt malý, nebo tak minimálně vypadaly...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ARMADILLO: Ony prostě i působí subtilním dojmem, ačkoliv rozměrově zase až tak malé nejsou. Prostě klamou tělem. Mně přišly všechny hodinky Rolex, které jsem na srazech Chronomagu kdy viděl, také hrozně prťavé. I když to samé se dá říct i o spoustě dalších hodinek, které jsem tam měl tu čest vidět...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Já asi jo. Někam příjdu (třeba něco podepsat) a zapomenu od rána co je za den :)

    WOJTYLA: Mně příjdou 40mm akorát. Jako kluk od počítačů nemám pracku jako Arnold :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: jen jsou všechny malý strašně...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    datum mas v mobilu..nepotrebujes ho na hodinkach..:)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Dnes jsem zkoušel mnoho hodinek Rolex a můžu prohlásit, že Milgaussy jsou opravdu seriózně nejhezčí. Akorát jim chybí datumovka.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Pařížská má nové butiky s luxusními hodinkami. Češi nahrazují ruskou klientelu |
    http://archiv.ihned.cz/...-ruskou-klientelu?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DOT: hledej perlon strap
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: podobnej remen netusite nekdo kde sehnat?
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    FINSON: Tak jsem to dnes po tel. domluvě Šímovi poslal poštou, ale mám prý být trpělivý, má toho hodně. Pak sem dám foto s výsledkem + případnou cenu.

    TEDDYBEDDY: Když už, tak leda celý řemen z gruntu v drsném rustikálním/lumberjack stylu k nějakým Paneraím. Ale jak by asi můj neumětelský počin vypadal u oblekovek, které mají řemínek strojově přesně vykrojený a prošívaný, s unifikovanou povrchovou úpravou? Na to si netroufám, resp. nemám čas ani potřebu se to učit :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TIBOREC: A co si koupit zbytek kůže, šídlo, dratev a za 5min si to spíchnout sám?
    FINSON
    FINSON --- ---
    TIBOREC: Zkus ho a pak sem napiš, docela mě to zajímá. Luxusní řemeny na zakázku mi u něj nějak extra drahé nepřišly - ovšem vzhledem k té zakázkovosti a exkluzivitě.
    Jinak schůdnější mi přijde ten Zrno na Chronomagu - tipnu si, že bude nejspíš i levnější.
    Ale taky ti možná Šíma jenom tak spíchne dvěma stehy nějaký odřezek, co tam zrovna bude mít v krabici, a nebude za to chtít nic, kdo ví :-)
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    FINSON: Tak po telefonickém oťukání a vysvětlení oč jde mě Müller přesměroval na Šímu (http://www.sima-prague.com), on že prý řemínky moc nedělá. Trochu se bojim, abych za opravu očka u Šímy nedal víc, než by mě stál novej :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Tak celkově - jsem se řehnil hned u toho "I don't know", pak ještě ta historka, jak JLC s turbem našel na ulici...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: spis me bavilo ...they did not endorse me, so let's not talk about them...
    pokud tohle nekdo bral vazne tak je asi neco vazne spatne:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Tak hlavne, ono i to seriozni video by nepostradalo jistou komiku, jako u vseho kdyz se z neceho v podstate prostinkyho udela veda.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    To video je super, fakt mi prijde vybornej level eee koupili jsme si cerny rolexy... hm... nevim , asi se nam libili... proste on je vtipnej, ma prachy, enjoy lifestyle tak to ma byt.

    u me dobry :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: tam vubec nema cenu resit nejakou fundovanost nebo cenu kolekce, slo ciste o vtip :) a byl dobrej, zahral to skvele ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam