• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: ja se vtipnej bejt nesnazim, ja jenom rikam, ze ses trapnej, kdyz si z nekoho delas srandu, ze mu prijde podobnost tech dvou modelu (a nejen tech, vykradaj jim nekolik modelu) jako slusny rip off. Pokud to nevidis, tak asi nemas cit pro design, to se stava :P

    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: Nápodobně.
    KOUDY: Seiko kopčí Omegu?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    podle me zbytecna diskuze...firem ktery proste vezmou design nejaky zavedeny znacky a okopcej ho pod svoji znackou je tuna..a to vsude..nejen v hodinkarstvi...Co tu tak prochazim obrazky v klubu tak treba ty steinharty co tu maj kluci sou jasny okopceny rolady

    [ TEDDYBEDDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]

    [ WOJTYLA @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]

    seiko zas kopci omegu

    tady nejaka znacka kterou vubec neznam kopci iwc

    [ ARMADILLO @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BONGI: to je hodne vtipny. Takze kdyz si udelas skoro 1:1 repliku a das na ni svuj brand, tak je to v pohode a neni to jako replika jo? Mi to asi budes muset vysvetlit podrobnejc, protoze se obavam ze tomu uplne nerozumim. Jakej je teda rozdil v tom, kdyby ty moje iwc nemely na sobe napis iwc a meli na sobe nazev UCI dejme tomu? Pak by to bylo v poradku?
    Protoze to se presne deje s LumTecem vs Panerai. A co tak googlim na netu, tak nejen mne to tak prijde, ze je vykradli jak mohli.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: ja ti asi nerozumim, ale verim ze nejakym zpusobem se snazis bejt vtipnej :)
    TOPZTEPU
    TOPZTEPU --- ---
    Omlouvám se těm, kterým jsem hodnotil příspěvek negativně. Nebyl to úmysl..nevyznám se ještě (v appce)..
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: "IWC" ne? Měl jsem za to, že jsou to "přesné repliky" :-)
    BONGI
    BONGI --- ---
    GOSHEWAN: GOSHEWAN: Jasne, ze vnimam. jenze ten podstatny rozdil je v tom, ze fake se vydava za original i znackou, nebo znacku zpotvori aby vypadala podobne. Lum Tec se ke sve znacce hlasi. Takze kdyz si vezmu na ruku Lum Tec, neklamu sve okoli tim, ze mam Panerai. Jinak prebirani designu se deje dost casto, pokud neni patentovany. Koneckoncu LumTec stejne jako Hamilton je renomovana americka firma, ktera uzce spolupracuje se Svycary, tezko by poustela do sveta neco, co je fejk.
    TOPZTEPU
    TOPZTEPU --- ---
    ARMADILLO: no pravdu díš.. ale o to jsou to víc originály..a hlavně jich je málo. na ruku mi furt někdo čumí když je zrovna mám a někdo se i zajímá co to je za značku. takže působí ☺
    ten nápis je taková vtíravá reklama, ocenil bych kdyby tam bylo napsáno něco jiného nebo nic, ale holt designer chybil..ale zase v devadesátkách byly velký nápisy o ničem v módě..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    KOUDY: Tohle by taky šlo s tím řemenem pod- ťipťop imo.
    http://www.lum-tec.com/media/catalog/product/r/r/rr2-img_0014-rs.png
    ruční práce 22/22 - Prodám (příslušenství k hodinkám, nářadí, apod.) - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/96981-ruční-práce-2222/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEDDYBEDDY: tyhle nejsou zly
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOPZTEPU: Tyhle Eltony jsou těžkej humus, humpolácka luneta s nesmyslným nápisem, okopírované Rolex ručky.. fuj!
    Jinak vítej na nyxu a obrázky se vkládají přes img src tag.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: suit yourself :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    RR serie ikdyž to zrovna nejni můj šálek je super imo.
    Lum Tec, LLC
    http://www.lum-tec.com/collection/current-models/rr-series.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    GOSHEWAN: Jsem psal, že inspirace tam je vidět, nebo ne? S čím máš problém?
    DRAGON: Máš recht, je to trapný. Jakej nápis mají na cifru ty tvoje fejky?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOSHEWAN: nekteri lide radeji reknou nejakou hovadinu, nez aby rekli ze ma ten druhy recht, to nevis? na nyxu bezne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: nebud trapnej, dyt ma pravdu. Je to brutalni vykradacka.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Imo dost významnej rozdíl mezi brandem, kerej má x vlastních modelovejch řad a mezi nimi jeden, řekněmě " inspirovanej" a fejkem bez původu vč. ilegálního loga, kerý má fejkovýmu majiteli zřejmě dodat punc majitele originálu.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    FINSON: Radost diskutovat, opravdu. Nikdo netvrdi ze to je fake. Pokud tam ale jednoznacnou podobu nevidis tak pak jsi jeden z mala a preji ti stastne setrvani v blahe ignoranci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam