• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: ne nejsou...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: ty omegy sou lepsi..skoda ze sou tak malinky
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: ty sou...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CODE
    CODE --- ---
    AMSTERDAM: fakt o autech :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: tyvole co kecas..Hned muj prvni prispevek s fotkou na fcb je o tom ze kdyz mi naboural nekdo jaga tak mi jako nahradni auto nabizel typek z pojistovny scladu, sedmicku a pak mi nekdo rekl ze mam chtit sportaka at to zaridej a typek z pojistovny mi pres jednoho typka z pujcovny sehnal jako nahradni auto astona...Tady mas ten prispevek z roku 2011 kde to mas napsany..Tak nekecej.

    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: To ti pak nebranilo v tom, abys vsude tapetoval fotkama toho pujcenyjo astona a tvareni se u toho, ze je to tvoje auto...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    Řekne mi někdo, co je to za hodinky?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ARMADILLO: Popravdě, chtěl jsem ten dizajn ve víc jak 39mm. Rolex, roblox, rotax, kde, co, proč ? ;)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    auta a hodinky k sobe patrej odnepameti
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    CODE: vitej na Nyxu ve foru o hodinkach. Dozvis se tu spoustu veci o autech.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BOBASH: Ja myslim ze tyhle pseudo primery proste nefungujou - nepotkavaji se moc v realite
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ARMADILLO: Přesně. Nemám na ně a ten kdo na ně má, pochybuju, že je nosí do kanclu nebo na vejlety. A pokud, budou to max. jednotky člověků na celý planetě hádám :) https://www.collectorsquare.com/en/watches/rolex/submariner/ref-rolex-6200/lpi
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: To má, ale stojí 2x tolik na pořízení a s provozem to bude ještě horší... Ale to je spíš ekvivalentní pořízení Seiko 5 místo švýcarů. Může to vypadat podobně (třeba když oboje budou pseudosubmarinery), jen jedno je levnější na pořízení i provoz.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: ja ne..jaguar ma furt lepsi interiery nez plastova amerika + design se mi libi vic..:)..ale radsi nez hubloty bych vzal ty tagy..
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Jaguar ale není levná kopie Astonu, to už by spíš byl Aston drahá kopie Jaguaru (Jaguar existuje dýl). Odpovídající by byl spíš Mustang vs. tvoje XK - a tam bych si radšii koupil Mustanga :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja treba celej zivot snil o aston martinu..poridil sem si jeho levnou kopii - jaguar..a kdyz sem pak mel jaguar naborenej a dostal sem jako nahradni auto na skoro 40 dni astona db9 tak sem za tech 40 dni zjistil ze krome motoru je muj jaguar ve vsem lepsi..pohodli..podvozek..interier..audio..navigace..kufr...Takze ne vzdy je drazsi lepsi...U hodinek to imho plati podobne...100x vic mi prijdou v pohode nejaky tagy za 100 litru nez hubloty za pul mega nebo zlaty rolady za podobnou cenu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BOBASH: haha, presne na mondeo sem si pri psani vzpomnel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam