• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PRIM ORLÍK II TOBRUK LIMIT. EDICE 100KS - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/97698-prim-orlík-ii-tobruk-limit-edice-100ks/
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    asistuju u rozhodnuti "KONECNE NORMALNI HODINKY PRO TATINKA" (tedy solidni automat na dozivoti). Mame predvybrano, ale potrebujeme si zkusit na ruce. NEVITE, KDE SE V PRAZE DA V KAMENNEM OBCHODE ZKUSIT NA RUCE HODINKY JUNKERS/ZEPPELIN? V pasazi Alfa na Vaclavaku a v Palladiu maji par kusu, ale ne tyhle. Hledam obchod v Praze, kde maji vic, nez par hodinek teto firmy. Diky za tipy A.

    postimage
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRUKEV: Prostě perfektní.:-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017: tak tohle to bylo

    GEO 360°: Tajemství švýcarských hodinek — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...dy/10539160088-geo-360/213382556470022-tajemstvi-svycarskych-hodinek/
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: jak se jmenoval nevím, pac to dávali místo tenisu a v televizi mi to pořád ukazovalo Davis cup.. ale byl to švýcarský dokument o jedné tamní škole restaurování hodin..zajímavý pohled do zákulisí másterů a studentů..
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: jak se jmenoval ? a o cem ?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ted na CT2 paradni dokument
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    JOHN_LENON: mobil nepochopil, ze fotím hodinky a ne dlažbu :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BRUKEV: jen škoda toho detailu chodníku. ;)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak pro pořádek ukázka vybraného kusu pro první hodinky. Casia, klasický číselník, popsané minuty, ručičky svítí, datumovka, vodotěsnost i do bazénu, vše co synek potřebuje. Nadšení převeliké.

    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: no no, Milgauss o hodne hezci
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ty omegy taky nejsou spatny tyjo

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    BRUKEV: resil jsem to same. primky z aukra za 300. bud je ztrati nebo je rozflaka.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRUKEV: Ty jsou pěkný. Ale jestli je to pro šestiletý dítě, tak si nejsem úplně jistá, že mu nebude dělat potíže odčítání času bez klasických čísel 1-12.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    gshock a nebo seiko
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BRUKEV: je to otázka vkusu no... já bych chtěl aby moje dítě aspoň nějaký vkus mělo...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    BOBASH: takhle nějak to právě u nás je. Spíš než Gshocky s čudlíkama, masivním tělem a digitál číslama u nás víc frčí něco jako tyhle tvary http://www.hodinky.cz/esprit-esprit-tp90651-black-es906514001.html aka "tyjo hodinky jako mívají piloti"
    VACA
    VACA --- ---
    BOBASH: jo jako chápu na co narážíš, že tenkrát byla trochu jiná doba..
    Jako děti jsme neměli ajfouny, ni jiný. Vlastně ani naše rodiče neměli mobilní telefony, ani laptopy. (na laptop jsme se chodily koukat k souseům, kde inža jezdil makat do reichu a měl firemní, hráli jsme na tom hru Dave, to bylo něco! :DD My jsme doma kupříkladu měli záznamník zmeškaných hovorů na kazety známé z walkmanů, který mluvil a anglicky řikal kdy kdo volal, načež přehrál zprávu z kazety. Žhavý to výstřelek moderní techniky..
    Jó občas se našel někdo kdo měl Gameboy, to byl ještě zase uplně jinej level!

    Sory za tu odbočku, chtěl jsem říct že se čtením ručičkovejch hodinek jsem nikdy neměl problémy. Takže digitálky mě nijak nepoznamenaly, nebo že by to bylo tema hodinkama s pavoučkem kerý jsem měl třeba rok na ruce před tím? :) :D -Teď mi tak došlo, že hodinky s pavoučkem možná byly taková zkouška jestli mi vydrží a budu tak hoden nosit opravdové hodinky.. :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    mel jsem Casia s databankou, nikdy na ne nezapomenu. Na tahaky na dejepis luxusni vec :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    VACA: Otázka je, jestli jsou dneska ještě digitálky pro děti cool, když je digitální všechno. Když mi bylo šest, tak jsem dostal nějaký modrý digitálky, potom několikery Casia, potom jsem měl dvoje jakýsi ručičkovky s displejem (jedny byly Casia, co jsem našel asi 3 metry hluboko v písáku, když jsem se potápěl, a furt šly). Digitálky mi nejdřív přišly hrozně cool a lepší, ale potom už mi asi začaly připadat víc "dospělácký" hodinky s ručičkama.

    Jo a digitálky bych dítěti po svojí zkušenosti už nekoupil. Pořádně fungovat s ručičkovejma hodinkama jsem se díky nošení digitálek od 6 let naučil až někdy před třema rokama, když jsem si po dlouhý době vůbec bez hodinek koupil první automaty...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam