• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: jsem patrne sociopat :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tahle diskuze tady probiha pravidelne co pul roku.. Nestaci vam to jen vyfiltrovat ? Je nutny to psat znova ?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: koupej si to protože to že je to Rolex v nich vyvolá nejakou emoci... lidi nakupujou na základě emoci...:-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: a ted si odmysli tu emoci a redstav si lidi co si koupi rolex jen kvuli tomu ze je to rolex.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    8BB76E1: sne 237
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: kupuješ si to kvuli tomu že to púro tebe má nejakoiu emoci, to znamená že z uplně stejnýho duvodu... to CO tu emoci vyvola je ve výsledku jedno... esli to že se ti to jen libí a nebo to že se ti to líbí a eště tě baví story kolem... pokud si myslíš vo kolik se lepší když nepodleháš příbehum tak seš uplně mimo... Lidi co si kupujou Rolexy/IWC blablabla tak na ne taky maj a taky se jim libej... to že ty na to nemáš ( já taky ne) neznamená že seš vetší koumes ...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: mozna. pro me je idiot ten kdo si kupuje hodinky kvuli pribehu. ja si kupuji co se mi libi a na co mam. je mi jedno ze to same od rolexu stoji 40x tolik protoze si nekdo nekdy drbal koule a zrovna mel na ruce rolexy.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    TEDDYBEDDY: co to je za typ, ty seiko?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: sorry ale to je argument hodnej idiota..:-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: ... a ty nemas ani plavky, chodis 9-5 do kanclu a jsi moc tlusty letet na mesic. ale aspon ty hodinky mas :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MADCAT: to že máš neco co byl třeba nejhloubeji pod vodou, to že máš neco s čim lítali piloti blabla, to že máš neco co bylo na mesíci.... nechápeš?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MADCAT: Musíš mít dost peněz na utrácení abys todlenc pochopil ;)

    PS. Rolex teď prej připravuje nějakou supercertifikaci na způsob cosc. Že jako se prej se vejdou do 5s/ den nebo co. Čímž defacto dosteneš písemně, že kvalita měření času bude min. na levelu qaurtzovej Seiko za 165 baků z obrázku níže. Ikdyž ty maj teda eště solární dobíjení inkluzive :o)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TEDDYBEDDY: Jaká storka? Já furt ty "storky za hodinkama" nějak nechápu. Že jsou jako lidi ochotní za ně dát takový prachy...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Pochopitelně, jak jinak by je za tu cenu prodali. Racionálně vzato, právě ta storka dělá min. 3/4 ceny těch hodinek. Sou to prostě čímani u těch Rolexů. Fandím tomu :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja to taky nechapu, protoze milgaussy sou jedny z nejhezcich rolad :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TEDDYBEDDY: Tvoje prispevky kontinualne postradaji smysl..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: já bych třeba Deep Sea moc chtěl... je to skvelej kousek hodinařiny co má za sebou i pekný story...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Já si upřímně myslím, že Rolex si prostě děla ze svejch adorantů pr-el. A cenu za nejpouťovější dizajn za nehoráznou cenu s velkým náskokem získává......
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: A co teprve na ulici za cash :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: milgaussy se daj lehce nad kilo jety v pohode sehnat

    Rolex Oyster Perpetual Milgauss Stainless Steel Men`s Watch for $5,865 for sale from a Trusted Seller on Chrono24
    http://www.chrono24.com/...rolex/oyster-perpetual-milgauss-stainless-steel-mens-watch--id4463754.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam