• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MIKLO: nahovno život prostě
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    JOHN_LENON: a mladej nosí paneraie
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    TEDDYBEDDY: clovece, za 95$, a vypadaj pekne. jen 42 mm je na me moc. kazdopadne dik za tip.

    nevite nekdo co je Kinetic Powered/Autoquartz ? to je nabijeni nejake baterie pohybem ruky a pak standartni quartz ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GIF: Jen pro info, stejnej kalibr (ETA 2892) v pilot dizajnu prodává Steinhart za 15k. https://www.chronoshop.cz/...teinhart-navb-uhr-44-premium-automatik?gclid=CMz_166FwdACFQ5sGwodpjANHQ

    Spousta drahejch IWC> 5k baků vč. IWC Ingenieur pak fičí na tuněný Sellitě 200, což třeba Alpina zvládá v cenách od cca 600 baků v pro mě subjektivně daleko zajímvejších dizajnech.

    JeanRichard níže to samý v bleděmodrým. Kalibry na bázi Sellita 200.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    STEPNI_VLK: hodinky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    STEPNI_VLK: Čumičeva? Díky, zmátla mě ta fábie, tak jsem tipoval tuzemský reálie.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    JAKE_UP: Ne. Švýcarská topmodelka s ruskými kořeny, Xenia Tchoumitcheva.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    STEPNI_VLK: To je češka?
    GIF
    GIF --- ---
    STEPNI_VLK: Nějaké Marky?

    IWC Pilot's Watch Mark XVIII IW3270
    http://www.iwc.com/en/collection/pilots/IW3270/
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Poznáte někdo, co má na ruce Xenia?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ZELENYCAJ: Imo hlavně proto aby bylo vidět , že máš hodinky za 200k se Sellitou a ne Steinharty za 1ok s ETA ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEDDYBEDDY: Ty Seika nejsou špatný, ale hlavně ty zelený Rolexy jsou prostě krásný! :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: protoze nesnasim kalibanova otce a jeho stryce. Fakt hrozne tezky pochopit, proc nekdo da minus nebo plus na fotku hodinek :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: tvl slunickareni aspon sem netahej. :) neříkám, že se nesmej dávat mínusy. jen mě zajímá proč.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MADCAT: "L Swiss Made L" means that SuperLumiNova (TM) is used as the luminescent material on the dial. However, that doesn't mean that a lack of "Ls" on the dial means that SuperLumiNova is not used.

    Another similar situation is the label, "T Swiss Made T, " which means that Tritium gas tubes are used on the dial. Again, there are plenty of watches with Tritium illumination that don't have the "Ts" on the dial.


    ZELENYCAJ: kvuli tomu aby se zlatokopkam lip cetlo
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MADCAT: já swiss made t-25
    :))
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: Co znamená to L SWISS L? Obvykle bývá SWISS MADE, ne?
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    TEDDYBEDDY: Proc maji ty IWC tak strasne veliky logo? Ja je nemam nikterak najety, takze je to asi verze, kterou neznam, ale prastilo me to do oci, protoze to vypada nepatricne a na netu vidim jen ciselniky s mensim logem...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    panerai firenze sou nejlepsi!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam