• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOPS: Ale jo, asi by to šlo, možná bych se trochu bál jak to vydrží s tou vodotěsností...viděl jsem pár starších sporttesterů od Garminu, což byly takové ty hodinky s GPS, krokoměrem a měřením tepu přes hrudní pás, všechny měly naprosto divný a nelogický ovládání, tohle s dotykovým displejem už by snad mohlo být lepší. Kdybych něco takového vyloženě potřeboval tak bych si asi spíš pořídil nějaké Suunto, ale to by pochopitelně vyšlo o dost dráž než tyhle od Garminu...
    JOPS
    JOPS --- ---
    hoj vsichni,

    kdyztak me poslete doprdele, ale nevim, kam bych dotaz mel smerovat.

    Dostal jsem nejaky prachy, at si koupim neco k Jeziskovi.

    Tak si rikam, nebylo by na skodu si koupit "chytre" hodinky.

    chci aby meli vlastni GPS a byly vodotesne (do bazenu). Chci je pouzivat na kolo/bazen/sport (nohec, kolik toho nachodim :) ) )

    mam vyhledle tyto
    Garmin vivoactive Optic (XL) - Fitness náramek | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sport/garmin-vivoactive-optic-xl-d4290879.htm?o=2

    zkusenosti s necim jinym ? chci do toho vrazit tak tech 5000,- plus minus litr
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    Kolik ze to je hodin???
    12 INSANE WATCHES You Won’t Believe Exist
    https://www.youtube.com/watch?v=sKTck_Xbuyc
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    LUCKYBSD: Já už dlouho nosím http://i01.twenga.com/jewelry/mens-watch/timex-expedition-p_13449781f.jpg na nato strapu a jsem spojojen.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    AMSTERDAM: Sry. Nejak mi to nedošlo.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    ADDALBERT: omlouvam se za debilni pod-otazku, ale u Bechyneho budou mit out of stock model co uz se nejaky cas nedela? To jsem si nejak v hlave dopredu vyloucil....
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    AMSTERDAM: Dojdi si k Bechynum a vyzkousej je tam.
    FINSON
    FINSON --- ---
    V listopadu jsem se zbavil posledního kusu Seiko, nezbylo mi nic. Nechávám si dvoje vintážky (ty Seamastery, co tady proběhly, a Doxy, ty jsem sem jednou taky dával), ProTreky a Géčka a jinak šlus. Řekněme, že si dávám pauzu.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    nema nekdo z vas Rolex Explorer 36mm (v vlevo). Nez to koupim, chci si to poprve zkusit jinde nez pred prodejcem.

    PJT
    PJT --- ---
    BADHORSE: nevim jak jinak nazvat kus armovaciho železa trčící ze skály s navařeným kusem ohnutýho plocháče a dírou v prostředku... Ale napsal jsem jim, zatím bez odpovědi...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LUCKYBSD: dikybohu ne..:)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUDY: a prinese ti nejaky aspon? :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    zena je dneska na nejaky akci od hublotu tak me sere fotkama :))



    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PJT: chtel bych videt tu skobu
    FINSON
    FINSON --- ---
    PJT: Jungans údajně vyvíjí následovníka. Má být parádní a dokonalý, těžce hoch-tech a up-to-date, a chtějí si na něm dát záležet, tak si dávají na čas. Už asi 5 let říkají, že za 5 let bude prototyp...
    PJT
    PJT --- ---
    Mám Junghans MEGA 1000 v titanu, už asi 5 let a nedám na ně dopustit, taky už zažily a mají pár šrámů včetně toho, že jsem za ně náhodou zachytil na ferratach za skobu když mi ujel kámen pod nohama a udržely mě (no zápěstí pak bolelo sakra hodně) a tak mě napadlo, jestli Junghans nepokročil v technologii. Vyděsil jsem se, Junghans už žádné podobné nevyrábí. Víte někdo o ekvivalentní náhradě? tj, titan, safír, v nesportovním designu, dá se s nima jít i do společnosti a nevypadat jak s hodinkama od vietnamců z 90 let nebo potapěč?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    nepsal jste dnes někdo někomu na fóru akihabara.cz ohledně hodinek z Japonska?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TEDDYBEDDY: kdyby ty astrony nebyly tak velky tak bych je bral hned. takovej 42mm nighthawk by se mi vazne libil.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TANTRAMAN: + tlačítkem na vteřinovce zkontroluješ stav nabití ( dny až měsíce). Čili strojek typu nastav a zapomeň.
    Imo kdo nejni vyloženě vysazenej na mechanický strojky nutně skončí u současně nejprogresivnějších technologií jako Seiko Astron nebo Citizen Eco-Drive Satellite Wave-Air GPS.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MIKLO: nahovno život prostě
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    JOHN_LENON: a mladej nosí paneraie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam