• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TEDDYBEDDY: Skoda ze ty railmastery nedelaji o 7mm mensi. Jsou to krasny hodinky.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Já taky
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Asi mě pošlete všichni do prdele, ale já uvažuji, že koupím tyhle teď.......

    EONE - The Bradley Element










    VYWERN
    VYWERN --- ---
    LEIN: zbytecna picovina je spise to co jsi napsal :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LEIN: jak je libo.
    DOT
    DOT --- ---
    LEIN: to se ti vubec nedivim
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    BOLEKALOLEK: To jsou přesně lidi, který s EET skončí, protože pokud prodávají hodinkyt ve stotisících a nejsou plátci DPH, tak je někde chyba
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    VACA: Přesně tak.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUDY: v tom pripade do toho klidne jdi, strojku bych se nebal, krome zmineneho neduhu s nim nejsou problemy
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no tak stojej 130 euro coz je ja nevim....3.5k?..za tu cenu nikdo nemuze cekat ze tam budou bozi strojky apod...me se libi hlavne design
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    Nehlede na to, ze tohle je strojek na urovni seiko kalibru 7S26/7S36/4R36, proste levnej strojek bouchanej strojema, nevim no, jestli se ti libi, tak urcite praci odvedou, ale luxus bych to asi nenazval
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUDY: miyota 9xxx mam v jednech hodinkach (techne harrier), nema to bi-directional winding, takze pokud neonanujes pul pracovni doby, tak to furt mas na polovicnim natahu nebo musis kazde rano dotahovat pres korunku, jinak dokazou bejt docela presny (1-3s/den do plusu), ovsem moje Orient Mako za 100E maj i po 3/4 roce odchylku 10s a v pohode daji vikend, ty s miyotou se mi furt zastavuji kvuli zminenemu problemu, pac sem linej furt myslet na to to dotahovat, vic mi vyhovuji ty Orienty a jejich zakladni strojek o kterej se nemusim nijak starat a funguje lip ve finale
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak pisou tam o rucni skladacce a hezkejch kozenejch pascich..to mi neprijde ze je dohromady cina za petikilo jak tvrdej typci z chronomagu..Taky je to uz druha kolekce a na tu se vybralo 4M eur zatim..coz jen svedci o tom ze ta prvni byla uspesna a mela dobrej ohlas
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ach..ty sou bozi

    Rome Silver Automatic
    https://vimeo.com/195336942


    Rome Blue Rose Gold
    https://vimeo.com/189962544
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jde do nich nekdo? :)

    Redefining Italian Luxury Watches - Filippo Loreti by Danielius & Matas —Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/...e=facebook&utm_medium=desktop&utm_campaign=KS&utm_content=Czech_Look5
    VACA
    VACA --- ---
    TEDDYBEDDY: ten vnější element ciferníku rotuje druhou konrunkou, nebo proč je posunutej a čárky vzájemě neštimujou? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam