• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FINSON: Na Seiko se ještě podívám. Ale líbí se mi něco takového.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    nebo kvarc tagy. na těch tu cenu nepozná.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Hádám, manželce bude na bazén a do divadla 100M a quartz stačit.

    14.000,-
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jestli maj bejt fakt elegantni, tak ji hlavne nekupuj rolexky, pokud ji je dopredu neukazes .)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    COWBOY, BOBASH, COWBOY: OK, do 20k se vlezeš se Seiko SARB 0071 / 0073 nebo kolik, prostě s nástupci SARB 0031 / 0033, dají se pořídit rovnou bez kovového řemínku, pokud ho nechce nosit - kožený vodotěsný jí pak pořiď na Strapshop.cz
    Tyhle Seika sice budou mít datumovku, ale jsou to velice elegantní hodinky s WR 100m a pro ženskou je parádní to, že jsou menší, mají 36 mm. Za tyhle prachy lepší univerzály na to, cos psal, nenajdeš. Teda v mechanice, možná že by se dal najít podobný levnější model v quartzu.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    COWBOY: Já reagoval na ty Submarinery, ty vypadaj stejně. Určitě půjde najít i něco, co vypadá decentněji a pořád je to vodotěsné.

    Asi by to měly být automaty, co?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BOBASH: Tohle jsou spis klucici hodinky. Představují si něco decentnejsiho. Ale Dekuji za snahu.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    COWBOY: Tak v tom případě nějaký potápky od jiný značky, ne? Třeba Seika se vlezou s rezervou a tyhle jsou 38mm, takže budou vypadat OK i na dámský ručce.

    Amazon.com: Seiko SKX013K2 Black Dial Automatic Divers Midsize Watch: Watches
    https://www.amazon.com/Seiko-SKX013K2-Automatic-Divers-Midsize/dp/B000Y91CLS

    (řemínek se vymění, nebo možná dělají i verzi na něčem jiným)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FINSON: Jasně, uvazuješ správně. Ale ona bude mít problém si vzít na ruku hodinky za 20.000,-
    Takže potrebuju něco, co nevypadá zase tak moc draze.
    A u Rolexu jí nevysvetlim, že byly v akci za 15.000,- :-))
    FINSON
    FINSON --- ---
    COWBOY: Vycházel jsem z vlastního zkresleného pohledu na svět, ve kterém si své ženy vážím ze všech nejvíc. Naivka, vím :-)
    LEXXA: Vybavila se mi nějaká modelka v hledišti ve Wimbledonu - ta je sice měla na kovovém náramku, ale fakt jí moc slušely.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COWBOY: skagen ceramic.
    FINSON: taky se ti vybavila ta fotka z chronomagu zensky se silikonama a daytonou? ;)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FINSON: Rikal jsem vlastní. :-)
    Takhle drahé hodinky nebude chtít nosit.
    FINSON
    FINSON --- ---
    COWBOY + COWBOY + COWBOY = Rolex Submariner No Date na koženém řemínku s vodotěsnou úpravou.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    COWBOY: Už se těším, jak ti tu houfně poradí odpovídající zařízení.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JAKE_UP: No jsou lidi, co to tak mají. Já svoje hodinky taky nosím furt a všude.
    Ale můj dotaz asi směřoval k jiným, než zrovna k tobě.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    COWBOY: Já nerozumím tomu, proč by jeden přístroj měl splňovat tak protichůdný požadavky. Proč někdo očekává od jedněch hodinek, že si je bude moct vzít zároveň do divadla i do bazénu?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Jo a je to manželku. Pro vlastní manželku. :-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Sportovní, ale přitom elegantní. Aby se s tim dalo jít do divadla, běhat na běžkách, plavat v moři. :-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Poraďte něco pro ženskou. Sportovní, rucickove, max datumovka, ne kovový reminek.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Musim řící že uz jsem dlouho zabouchlej ,ale pro me unreal ...
    https://www.pita.es/jsp/pita-oceana-the-ultimate-dive-watch-water-resistant-up-to-5000-meters.jsp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam