• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ADAMIRA: od voka tak kolem litru treba
    Citizen Eco-Drive Gents Sports Watch BM6890-09E
    https://www.skywatches.com.sg/reviews/citizen-eco-drive-gents-sports-watch-bm6890-09e.htm
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LEXXA: Jak moc jemně přitlačit? :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ADAMIRA: 2000 je absolutni strop a dal to nejde? kdybys jemne pritlacil a nekupoval v cr by sis mohl sahnout na nejake pekne eco drive
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Zdravim, sháním hodinky, tak cca do 2000, nic extra velkýho, žádný extra funkce, kožený řemínek, aby se dali vzít ke košili do kanclu ale i na normální nošení (doufám že se za tu cenu něco dá).

    V zásadě něco jako:
    Casio MTP 1303L-1A - Pánské hodinky | Alza.cz
    https://www.alza.cz/trendy/casio-mtp-1303l-1a-d2218197.htm?catid=18854156

    co se týče jednoduchosti, ale trošku "stylovější" by nevadili. Tak kdyby jste měl někdo nějáklej tip tak budu moc rád :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    NEVILL: Jedny z nejlepších uznávenejch potápek Seiko Marinemaster $ 2k, s 8L35 / 26 kamenů makaj s +15/-10s den. čili seš luckyboy :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Swiss made - nove podminky - Všeobecná diskuse - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/104197-swiss-made-nove-podminky/
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    8BB76E1: Kalibr ČEZ 001
    VACA
    VACA --- ---
    LUCKYBSD: Huusty, tak to gratulace! :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    VACA: jasne, calibr 46943
    VACA
    VACA --- ---
    LUCKYBSD: Automatky?
    VACA
    VACA --- ---
    LUCKYBSD: Tak to je ultra dobry! Skoro by se mi az chtelo rict "anomalie"
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BAAL: Knespl&Mejzlik
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    VACA: moje orient mako za 109E davaji 20s za pul roku (presne od prerizovani casu do dalsiho prerizovani casu) protoze tyden, mesic, 3 mesice je odchylka stale minimalni :))
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    NEVILL: tak to je pekne na nic. okamzite je vem kladivem.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Btw tyhle neduhy mechanickejch hodinek se hodinari snazi/li odstranit/zminimalizovat tourbillonem, ktery neustale otaci nepokojem, meni tak jeho polohu a do jiste miry tim kompenzuje gravitacni vlivy na "ridici jednotku" stroje...
    BAAL
    BAAL --- ---
    Já mám se stejnýma hodinkama také problém už jsem u Finsona poptával kam je odnést, protože pan Frýdl to zabalil.

    mají reklarovanou reservu 50hodin, ale když je večer odložím tak ráno stojí...
    VACA
    VACA --- ---
    NEVILL: Me to prijde taky dost dobry score tahle odchylka. Vetsi byva bezna.. Vsak i rolady maj v certifikatu snad -2/+5s, ale to uz jsme v jine cenove..

    Automaty jsou obecne mene presne nez natahovaci mechaniky...

    Dalsi vec je, pokud je trea na noc odkladas, tak jakym zpusobem je odkladas. Jinou odchylku budou mit sklickem nahoru/dolu, jinou na boku korunkou nahoru/dolu apod. To si musis vychytat. Kazda poloha ma na strojek jinej vliv, pri nektere zrychluji, pri jine zpomaluji apod..

    Dalsi vec je novej strojek, chvili mu trve nez si sedne a ustali se. To same kdyz je nekdo vycisti a znovu namaze, strojku bude zase nejakej cas trvat nez se zajede a ustali..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GREGI: Napůl barbar...jo, tak nějak to bude... :-))
    GREGI
    GREGI --- ---
    NEVILL: to je malo! Sundane hodinky jsou smutne hodinky... Tak si napul barbar teda no....
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GREGI: Tak mají aspoň průhledné dýnko že se můžu podívat když je sundám... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam